Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért akar eljegyezni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar eljegyezni, ha mást szeret? (Kicsit hosszú történet)

Figyelt kérdés

A barátommal 6 éve ismerjük egymást és 4 éve vagyunk kapcsolatban. Még középiskolában ismerkedtünk meg.Ő volt a "helyes új fiú", minden lány rástartolt, de mindenkit visszautasított, mert nagyon szerelmes volt még a volt barátnőjébe, akivel azért szakítottak, mert a barátom az ország másik részére költözött.

Eleinte csak nagyon jó barátok voltunk, bár én végig többet éreztem, de nem mertem közeledni hozzá, mert tudtam jól, hogy mást szeret.Aztán egyre ritkábban beszélt a másik lányról, mondta, hogy már nem hívogatják egymást és semmilyen kommunikáció nincs közöttük. Szépen lassan (nagyon lassan, egészen pontosan 2 év alatt) kiszeretett belőle és belem szeretett. Mármint én így gondoltam. De valójában csak pótólni tudtam a lányt. Pár napja kiderült, hogy a hátam mögött 1 éve újra beszél a lánnyal.Ő kereste meg és az elmúlt egy évben 2x is elutazott hozzá (400km távolság).Esküdözik, hogy nem csalt meg, csak beszélgettek és egy panzióban aludt, nem a lánnyal.Ha nem is csalt meg, de hazudott.Nekem mind 2 alkalommal azt mondta, hogy Bécsbe megy a legjobb barátjával.

A legszomorúbb, hogy már kinéztük az eljegyzési gyűrűt és azt hittem minden rendben köztünk.

Mikor lebukott azt mondta, hogy szeret, de már nagyon hiányzott neki a másik lány és muszáj volt látnia, de nem akar elhagyni érte és igaz, hogy sosem fog tudni teljesen túl lépni azon a kapcsolaton, de velem tervezi a jövőjét és még mindig el akar jegyezni.

Fogalmamsincs mi legyen, mert nagyon szeretem, de ha 6 év alatt nem lépett túl rajta félek, hogy sose fog.Nem akarok örökké csak egy pótlék lenni.Most időt kértem Tőle, de úgy érzem ez a 4 év végig hazugság volt és sosem szeretett igazán.Annyira fáj, és a szivem azt mondja, hogy bocsássak meg, de az eszem szerint már semmi értelme.

Melyikre hallgassak?


2015. jan. 22. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Kép forrása: [link] < --- ez most rátok nagyon passzol .
2015. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Anyádra hallgass.
2015. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha, mindig is csak masodik akarsz maradni, akkor maradj vele.6 ev sok ido, ha eddig sem tudta elfelejteni, akkor soha sem fogja. Legalabbis altalad nem. Az lenne a legjobb, ha kulon valnatok. Szerintem...
2015. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedre hallgass. Jól látod, hogy ebben a kapcsolatban már az elején megrendült az, aminek össze kellene tartania: a bizalom.
2015. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#1.Köszönöm.Tényleg igaz, sajnos.:(

#2. Csak azért elolvastad a kérdésem, hogy ilyen értelmes választ írj?! Gratulálok.

#3.Neked is köszönöm a választ.

2015. jan. 22. 19:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes együtt maradni olyannal, akinek örökké csak második maradsz, és másba szerelmes. Pláne, ha hazudik neked miatta. Nem bízhatsz benne, ki tudja, hányszor fog még titokban elutazni hozzá, és mi történik közöttük. A hazugság eleve nem megbocsátható, pláne, ha másik lány miatt történik. Keress olyat, aki téged szeret, és te vagy neki az első, mert ennek így semmi értelme, csak még több fájdalmat okozna neked később.
2015. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Túl fiatal vagy te még a szamár szerepéhez...

Nem rosszindulatból írom, de ki fog szeretni abból a lányból egyszer, viszont nem te leszel az aki miatt sikerülni fog ez neki. Jönni fog egy vadi új nő aki helyrebillenti őt, te csak azt a szerepet töltöd be, hogy ,,átsegíted" a nehéz időszakon. Ha érted amit írok. Magát is, téged is becsap azzal a gyűrűvel. Keress szépen valakit akinek te kellesz.

2015. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig egy szerelem tart (és igazi a szerelem), addig csak ő tölti ki a szíved. Te nem tudtad kitörölni az a lányt, és bár valószínűleg őt sem szereti igazán, ha veled kezdett kapcsolatot, mégis ér számára annyit, hogy hazudjon, és kockára tegye a kapcsolatotokat. Vagyis még mindig többet jelent, mint te. Igaza van annak, aki szerint egyszer el fog múlni a kötődés, de ha te lennél az a személy, aki elfeledteti azt a nőt, már megtörtént volna. Hagyd ott. Hiába teper, ne adj neki újabb esélyt, csak a megszokás hajtaná vissza. Baráti kapcsolatot ne tarts vele, személyesen se találkozz vele, max e-mail vagy telefon, de az első időkben azt is hanyagold, mert kísértésbe esnél, megsajnálnád. Ha eltelik egy kis idő (és itt nem hetekre gondolok, hanem akár fél évre), felfogja, hogy mit veszített. Vagy visszatér hozzád, vagy jobb is, ha nem.
2015. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha elérhető közelségben lenne az a lány, már rohanna is hozzá. Hosszú még az életed, hogy így elpazarold valakire, aki szívesebben lenne mással.

Plusz, tudnál úgy élni, hogy nem tudhatod, igazat mond-e éppen? Ott van-e ahol mondja?

2015. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
6 év alatt azért el kellett volna jutnotok (jutnia neki) arra a szintre, hogy el tudjon neked mondani bármRáadásul kétszer. A másik lány....vajon tudja, hogy te vagy neki? Valaki akibe szerelmesek vagyunk, voltunk, az szerintem nem úgy hiányzik, mint egy barát, hanem úgy mint nő/ffi. Ő ezt még egyáltalán nem zárta le, hiszen nem összevesztek, hanem csak távolabb költöztek egymástól, és észérvek alapján döntöttek, nem a szívük alapján. Választania kell, bármennyire is nem szeretik a pasik ezt a mondatot.
2015. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!