Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet, hogy meg akar kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy meg akar kérni?

Figyelt kérdés
Mostanság elég sok a "susmus" és titkolózás, meg ígérgeti hogy majd ilyen meg olyan meglepetés lesz, de ne kérdezősködjek. Arra gyanakszom, hogy, meg szeretné kérni a kezemet. Ez azért fura, mert pár hónapja beszéltük éppen, hogy még jó darabig nem lesz esküvő, annak ellenére, hogy már rég együtt vagyunk. Én ezt tartom is továbbra is, hogy nem szeretnék eljegyzést még...esküvőt meg pláne. 23 vagyok, nekem ez még korai, hiába vagyunk együtt több éve. Szerintetek próbáljak utalni még erre, hogy nem szeretném? Nem akarom letörni őt, ha tényleg lánykérést szervez, de nem lenne kitörő és őszinte az örömöm, ha most akarna megkérni. Elég kellemetlen érzés ez most nekem... Ti mit tennétek?

2017. júl. 21. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés után akármeddig is lehet húzni az esküvőt, ha meg közben meggondolod magadat csak leveszed a gyűrűt és odaadod neki... ...de az is lehet ő sem kapkodna az esküvővel, csak mégis, az eljegyzés szimbolikus mivolta miatt ezt megejtené most.
2017. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Miért bonyolítod? Több éve jól megvagytok, szeretitek egymást, gondolom megéltetek már együtt ezt-azt. Akkor mi a baj az eljegyzéssel?
2017. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem bonyolítani szeretném, csak egyszerűen nincs még itt az ideje, így érzem.
2017. júl. 21. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon gyorsan ülj le vele beszélni NYÍLTAN, hogy NEM akarod, hogy eljegyezzen még.


Ha tényleg meglepetésnek szánja ebből nagy bukta lesz.

- akaratod ellenére elfogadod, vagy visszautasítod, de jól nem végződhet

2017. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!