Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a barátom az exemmel közös képeimet meg akarja nézni? Akár úgy is, hogy emailben el akarja kérni tőle, mert nekem már nincsenek meg.

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát remélem tudok segíteni a válaszommal. :)

Én is olyan kíváncsi vagyok, mint a bűn. Ha van 10 kép mind a 10-et tüzetesen megnézem, átvizsgálom. :D

Tudom, gáz, és már én is rájöttem, hogy hülyeség, de hát ez a kíváncsiság olyan nagy úr.

De soha nem mondom senkinek. Ó, soha, még mázli, hogy ez anonim oldal és itt leírhatom, de nem mondanám el senkinek, és az hogy ráírjak az exre, hát elképzelhetetlen. Ha ő mégis elkéri, akkor vagy akkora önbizalma van mint a parlament, vagy tiszta dili. Igazából így is úgyis dili, mert ilyet nem csinál általában senki. :D Gondold át, hogy tényleg szereted-e és ez megéri-e neked ez, mert azért ez elég kellemetlen lehet az exnél is.

2017. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális!

Különösen, hogy az exedhez pofátlankodik ezzel.

Ne hagyd, mert ezzel totálisan leégeted és lenézeted magad az exednél.

2017. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.
2017. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindennapos dolog, én meg is kérnélek, hogy találkozzunk vele, fogd meg a kezét és kicsit sétálgass vele, mert olyan kiváncsi lennék, hogy milyenek lehettetek régen
2017. márc. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az exed nem küldi el az normális :D

30/f

2017. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló sírtam a válaszodooon :D :D kérdező: a párod beteg sajnos, ez nem normális, ülj le és beszélj vele komolyan.
2017. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esszüjehh.. 😂
2017. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!