Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 év együttjárás után eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivett Eszter kérdése:

4 év együttjárás után eljegyzés?

Figyelt kérdés

4 év együttjárás után, amiből fél év együtt élés volt (az egyik ifél szüleinél, de külön kasszán) lehet már eljegyzés?

Mindkét fél végzett az iskoláival és dolgoznak, mindketten huszonévesek.



2017. aug. 4. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Mi is 4 eve jarunk. Jovore hazasodunk. Bar mi 2 eve egyutt elunk.

Kozos kasszan vagyunk. O jovore vegez, de mindketten diplomasok leszunk akkorra.


Ui: nincs kerdesed.

22L

2017. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem az időn múlik, hogy lehet-e eljegyzés vagy sem. Ha mindketten úgy érzitek, hogy itt az ideje, akkor lehet.
2017. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

ha van rá esély, hogy különköltöznek esküvő előtt

amúgy eljegyzés lehet bármikor

2017. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem az együtt töltött időn múlik, hogy érettek vagytok-e a házasságra. Én addig mindenesetre nem házasodnék, amíg nem tudjuk önmagunkat eltartani, külön költözni, rezsit fizetni, havi fixből kijönni, önállóan főzni, mosni, takarítani, stb.... Ha 4 éve felelősségteljesen és felnőtt módon külön éltek, akkor azt mondom, a házasság sima ügy. De úgy, hogy azt sem tudjátok, hogy mi az a háztartásbezetés, önálló élet, stb... adddig nekem csak olyan, mint anikor a gyerekek felnőttesdit akarnak játszani.
2017. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez miféle kérdés? Ez egyedül a két emberre tartozik, a ti dolgotok, ti döntésetek , ti életetek.

Ha úgy látjátok itt az ideje, akkor miért ne?

Én annyit tudnék tanácsolni így ismeretlenül, hogy költözzetek rendesen össze(külön a szülőktől) és mehet a dolog.

4 év nem kevés, ki lehet ismerni a másikat ennyi idő alatt. Nyilván a házasság jó esetben életünk végéig tartana, szóval jól át kell gondolni.

Szerintem érzi ezt az ember ennyi idő után, hogy milyen a másikkal, mi legyen a jövőben.

2017. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már 8 éve és 9 hónapja várom, hogy eljegyezzen! Mindketten szüleinkkel élünk! 30km van közöttünk távolság. 29/N és 29/F.
2017. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell érezni, hogy mikor van itt az ideje. Nem tragédia egyáltalán, hogy együtt laktok a szülőkkel. A lényeg az, hogy milyen módon éltek náluk? Van rendes magánszférátok, teljesen leválasztott lakrészetek, külön bejáratotok? Egyáltalán nem mindegy mennyi magánéletetek van, főleg, ha házasodni készültők, családot alapítotok. Ha csak a pasid hálószobájában laktok, és amúgy minden más helyiség közös használatú, akkor előbb nem ártana ezt a helyzetet megoldani.
2017. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!