Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egyedülálló huszonéves nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló huszonéves nők! Ti nem vágytok eljegyzésre, esküvőre?

Figyelt kérdés

23 éves leszek szeptemberben. Egy kapcsolatom volt eddig, az első nagy szerelem.. Sajnos annak vége lett nemrég. Sorban jegyzik el a gimis és főiskolás ismerőseim, sokan férjhez is mentek már, babát varnak. Én meg mire eljutok valakivel majd az eljegyzésig leszek 30 éves..

Akik szintén ilyen helyzetben vannak azok nincsenek elkeseredve?

22N


2017. aug. 6. 09:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Inkább örülj neki, hogy nem jutottál még el ide. Vagy kapcsolat függő vagy? És csak, azért szeretnéd te is, mert látod, hogy mások ezt teszik? Figyeld mondok neked valamit a gimiből a csajok már rég elváltak és soknak ott van 1-2 gyerek a nyakán, akik hamar férjhez mentek! Te inkább örülj ennek a dolognak, hogy még senki nem késztetett ilyen hülyeségre. 30 évesen is ráérsz nem késtél el vele sőt, addigra szép kiforrott tudatos nő leszel! 37F
2017. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%

Én nem. A legutóbbi kapcsolatomból én léptem ki, mert elegem lett, és inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Azóta sokkal több idő jut az amúgy kevés szabadidőmből (tanulok és dolgozok is, plusz szakdogát írtam tavaly) magamra és a hobbijaimra, gyakrabban járok sportolni, többet foglalkozom a háziállataimmal, többször látogatom a családomat, nyaralni is voltam idén. A külsőmre és az új albérletemre is több az energiám, így mindkettőn láthatóak kisebb változtatások. Nem érzem igazából a pár hiányát sem, pl lefekvéskor zavarhatna, hogy egyedül alszom el, de inkább élvezem, hogy senki nem rúg oldalba meg tehénkedik rám.

Az én ismerősi körömben is mostanság egyre többen esnek teherbe, de én csak örülök az örömüknek, mert én sose vágytam gyerekre, így nincs mire irigykednem. A házasság meg nekem főleg jogilag számítana, gyerek esetén. Párkapcsolatban nem tartom fontosnak. Az esküvő sose érdekelt, ha valaha megházasodnék, nem szeretnék nagy cirkuszt, max 30 fő meg egy kerti grillezés nekem bőven elég, de ha csak aláírnánk a papírt pár közeli családtaggal, azzal se lenne bajom.

Szóval nem, én nem vágyok ezekre, és egyáltalán nem vagyok elkeseredve, jól érzem magam. :) Próbálj pozitívabb lenni. Majd jön, akinek kell, ha itt lesz az ideje.

26/N

2017. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, és nem azért vágyok ezekre mert mások megkapták. Hanem nagyon rossz hogy lassan már csak én maradok egyedül, az évek meg telnek...
2017. aug. 6. 09:36
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Még 23 se vagy, de már ezen aggódsz? :D Ennek az lesz a vége, hogy random bármelyik jöttmentnek odaadod majd magad, "csak vegyen már el valaki" alapon...Éld az életed és válogasd meg, kivel jössz össze, adj időt magadnak, semmiről sem vagy lekésve, nagyon fiatal vagy még. Ha 30 évesen lesz az esküvőd, akkor akkor lesz, egyik rokonom is akkor házasodott és most 4-gyerekes családanya...
2017. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy megválogatom kivel jövök össze. Sajnos a szerelem nem akar jönni. Én meg szerelem nélkül nem mennék férjhez.
2017. aug. 6. 09:38
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy veled van a baj? Mesélhetnél magadról kicsit :)
2017. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
13%
Amíg fehér lovon várod a herceged, addig sok jóra ne számíts. Nőj fel.
2017. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Nem a herceget várom.


Azokat szólítottam meg, akik ilyen helyzetben vannak. Egyetlen nő írt akire tényleg vonatkozik a téma.


Aki gúnyolódni, vagy leszólni akar, az nyugodtan továbbléphet. Senki nem kíváncsi a bunkó beszólogatásokra. Köszönöm!

2017. aug. 6. 10:33
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem erzem magam kapcsolatfuggonek azert, mert mar nagyon szeretnek a baratomra inkabb ugy hivatkozni, hogy a ferjem. Csaladfuggo sem vagyok attol, hogy szeretem a szuleimet meg a testvereimet, tanulasfuggo sem vagyok attol, hogy egyetemista vagyok, baratsagfuggo sem vagyok, mert ha ferjhez megyek akkor is szeretnek mas emberekkel egyutt lenni, otthonfuggo sem vagyok, mert elegem van a kollegiumbol meg az alberletbol... A lista vegtelen. Ha van egy vagyad attol meg nem vagy fuggo. Hazassagra vagyni semmivel sem rosszabb vagy felszinesebb mint akarmi masra.


Igen kerdezo, fiatal vagy, van idod, de ettol meg fajhat neked ez a dolog, nem vagy ettol se felszines, se fuggo, se baratnoket utanzo kislany.

2017. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló helyzetben voltam a korodban, illetve a folytatását "küszködöm" most is. Maholnap 28 vagyok, és bár már összeköltöztünk a párommal, de az eljegyzés még odébb van, az esküvő-gyerek téma meg aztán pláne.

Én meg érzem, hogy szinte már porladok. :D Mindig is fiatalon akartam családot, úgy képzeltem, mostanra már legalább egy gyerek lesz, meg rendezett családi élet. Hát, nem jött össze. :)

Elkeseredettnek nem érzem magam, bár bánom, hogy másképp alakult az életem; és persze, nyilván irigykedem picit, mikor a főiskolás ismerősök már a 2-3. gyereknél járnak. De, ha őszinte akarok lenni, nem csak én vagyok így baráti körben, sőt, a többség ugyanebben a cipőben jár.

Szóval fel a fejjel! :) Nem mindig alakul úgy az élet, ahogy szeretnénk, de ki lehet hozni a legjobbat belőle. :)

2017. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!