Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A szüleiteknek hogy jelentetté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleiteknek hogy jelentettétek be az eljegyzést?

Figyelt kérdés
Ha kettesben voltatok, amikor megtörtént az eljegyzés, a szüleitek mikor, hogyan értesültek róla? Telefonon mondtátok el? Neten? Vagy vártatok amíg személyesen találkoztok?
2017. aug. 14. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívtam apámat, anyámnak meg testvéremnek meg facebookon küldtem egy-egy képet ahogy a gyűrűt feltartva vigyorgunk. A család többi tagja később tudta meg, apám temetése után. A férjem telefonon hívta fel anyukáját, aki utána elpletykálta az ő oldali család többi tagjának, és még azon a héten tartottunk velük egy eljegyzési vacsit.
2017. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
ismerősömék: elmentek a lány anyjához a lány indokolatlanúl sokat tette közszemlére az ujját anyukának elég nehezen esett le, pedig még pezsgöt is vittek, anyuka élettársa meg már majd megpukkadt a nevetéstől rögtön levette a szituációt
2017. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben voltunk az eljegyzéskor, ami hétköznap történt. Azon a hétvégén a szüleimhez mentünk látogatóba, és ott elmondtuk nekik személyesen.Mi egyébként is egyetértettünk abban, hogy akinek lehet, személyesen fogjuk elmondani. Csodás volt látni az arcukat, az örömüket élőben :)
2017. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Telefonon, kaptunk is érte :D
2017. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még rövid ideje voltunk együtt, de a lánykérés már megtörtént kettesben, és arról is beszéltünk mikor lenne kb évre, hónapra pontosan az esküvő.

Anyunak mikor hazaértem a lánykérés után, mutattam a gyűrűt, kb annyit reagált rá, hogy szép, és kész. (gondoltam nem érdekli annyira a dolog amíg nem lesz valóban aktuális, és ezzel le is záródott a dolog, egyáltalán nem beszéltünk róla.)

Kb 1,5 hónappal az eset után összefutottam a másik szülőmmel (nem vagyunk jóban). Az őt jellemző "úgy sem fogsz kelleni soha egy pasinak sem" hangsúlyával kérdezte, hogy éééés mikor lesz az esküvő? Én meg mondtam, hogy kicsit kevesebb, mint 1,5 év múlva, ezt beszéltük meg. Augusztus volt ekkor, és következő év decemberét választottuk ki. Erre leesett az álla elég rendesen, hogy tényleg komoly a dolog.

Majd pár nap múlva amikor hazamentem a páromtól, anyu "letámadott", hogy mi az hogy esküvő lesz és nem is tudott róla???? Mondom neki, hogy a gyűrűt is megmutattam hetekkel korábban, mégis mit hitt miért kaptam? Válasz : azt hitte ajándék volt.:)


Hát így történt:) Nem volt semmi nagy bejelentés. Az ünneplést és a családegyesítést megtartottuk az esküvőre, ami amúgy szűk körben volt.


A férjem konkrétan csak az anyjának mondta el. Ő csak annyit mondott, hogy ha komolyan gondoljuk akkor gratulál, és hogy ha már eljegyzés, akkor egyforma gyűrűket kellett volna venni. Mi egyformát csak az esküvőre szántunk (arany karikagyűrűket). Eljegyzésre eszünkbe sem jutott más.

2017. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehgy, az esküvőn se voltak ott.
2017. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kedvenc úticélom helyszínén kért meg. Számítottam rá,hogy majd lesz eljegyzés,mert beszéltünk róla,de a család semmiről sem tudott. Nem tudtam személyesen,hogy lenne emészthető hirtelen,így telefonáltam anyának,másnap találkoztunk,apának a szokásos heti találkán lobogtattam a gyűrűt :)
2017. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!