Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan jelentettétek be a...

Hogyan jelentettétek be a szüleiteknek, hogy unokájuk fog születni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

"Anya terhes vagyok"

Apósomnak: "Unokája lesz!"


Fantáziáltan az igaz de az öröm nagy volt:-)

2010. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
A karácsonyi vacsoránál kértem, hogy nekem NE bort, hanem gyümölcslét töltsenek - ebböl azonnal rájöttek. (NEM vagyok alkoholista, de ünnepi kajákhoz EGY pohár bort szeretek inni.)
2010. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
elso gyerekemnel en eppen magyaroszagon tartozkodtam felhivtam anyut mondtam: most csinaltam terhesegi tesztet es pozitiv! Masodiknal meg terhes vagyok en is a hugom is eppen akkor volt:)
2010. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél a 12 hetes UH képet leraktuk az asztalra.

2. terhességnél sajnos elvetéltem, ott 2 nappal a műtét előtt tudták meg, hogy terhes voltam és elvetéltem. :)

Mostani terhességemnél az éppen beszélni tanuló kisfiam odavitte nekik az UH fotót, és közölte, hogy ez a tesó. Volt nagy meglepetés, mert úgy tudták, hogy a vetélés miatt nem szeretnénk több babát.

2010. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Mi kértünk pezsgőt, és koccintottunk, (persze én nem ittam), és akkor mondta a párom, hogy igyunk a nagymama és a nagypapa egészségére:)

Először le se esett nekik, aztán lett nagy üdvrivalgás, meg örömkönny:)

2010. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%
sok féle képpen lehet, szoba telefonba elmondani, ha Ultrahangot megmutatod
2010. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
ja meg ritkán van olyan hogy ha hasad nagy és látszik akkor észreveszik abbol is ha ittál ettél terheség előtt most nem kivánod inkább mást eszel és mást iszol,Ha a pocakod nagy már és mozog a gyereked akkor fogják meg és rájönnek.
2010. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk egy pár kiscipőt és egy nagyszülős könyvet idézetekkel,és ezt leraktuk eléjük:))Nagyon egyértelmű volt,hogy itt bizony unoka lesz:)))
2010. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Vasárnapi ebédnél mondtuk, hogy unokaöcsémnek lesz egy unokatestvére :) Pici képzavar, aztán mindenkinek leesett :)
2010. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak mondtam, hogy korábban lesz unokája mint számított rá. (20 éves voltam). Erre kiakadt és csak akkor állt velem szóba mikor már a kezemben volt a kislány.
2010. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!