Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a jele annak, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jele annak, ha egy férfi meg akarja kérni a párja kezét? És mi adja meg a záró végszót, hogy végül valaki arra az elhatározásra jut, hogy elvesz egy nőt?

Figyelt kérdés
Főleg a férfiak véleménye érdekelne, hogyan élték meg, de érdekes lehetne nők tapasztalatait is olvasni.

2017. aug. 23. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom (ő a férfi), már a kapcsolatunk elején mondta, hogy el szeretne venni majd feleségül. Ezután alkalomadtán, ha ilyesmi jött szóba valahonnan, megerősítette. Tudta, mik az én elképzeléseim, nagyjából egyeztek az övével, szóval kivárta a megfelelő alkalmat hozzá.

Tehát annyira nem volt meglepetés, mert számítottam rá, viszont csak arra,hogy majd egyszer...

2017. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy tudtad, hogy meg fogja kérni egyszer a kezed, befolyásolt abban, hogy együtt maradj vele?
2017. aug. 23. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok mint az első, mondta már az elején, és azóta is. Engem csak megerősít hogy vele maradjak. Azért mert én szeretem és ő is engem. Ennyi az egész.
2017. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nos. A pasi akkor vesz el egy nőt, ha az igen mond. Beszélj vele. Jogod van tudni a jovodet, hogyan tervezi. A házasság közös döntés, nem csak a pasie.
2017. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Neki annyira nem fontos ez, nekem valamennyire az, de én sem vagyok merev szabályokhoz kötött. De sosem tudnám neki sugallni, mert az őszintétlen dolog lenne és el is hánynám magam tőle. Egyik barátunk szóba hozta, akkor annyi kiszaladt a számom, hogy anyagilag biztosan jobban járnánk, talán ennek sem lett volna szabad kicsúsznia, na mindegy...
2017. aug. 23. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Igen, viszont erre hamar fény derült. Nekem van jelentősége az esküvőnek, és jó érzés volt tudni, hogy hasonló az értékrendünk.

Mondjuk az én párom mikor megkérdezte, leszek-e a barátnője, megígérte, hogy mindig együtt leszünk, az első randin bemutatott a szüleinek. Az első évfordulónkon (nem a házasságin), pedig már együtt éltünk, és terhes voltam a tervezett babával. Szóval nem húzta az időt. Valahogy mindig egyértelmű volt, hogy nekünk együtt kell lennünk, és azóta sem változott semmi, nem kezdeti volt a lelkesedés.

2017. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt szuper hallani!!!
2017. aug. 23. 13:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi már az ismerkedéskor, aztán később már a kapcsolat legelején is beszélgettünk arról, hogy ki milyen kapcsolatot szeretne, hogyan képzeli el az életét a jövőben párkapcsolat szempontjából. Én vagyok a nő, a férjem hozta fel a témát először, és kérdezett rá, mert úgy volt vele, hogy fölösleges olyan nőre pazarolni az idejét aki nem hasonlóan gondolkodik és nem úgy szeretne élni mint ő. Ezzel amúgy én is így vagyok/voltam.


Ezzel kapcsolatban mindkettőnknek ugyanazok a vágyai voltak határozottan. Ha megtaláljuk az igazi szerelmet, akivel együtt akarjuk leélni az életünket, akkor azt az életet mindenképp házasságban képzeltük el, és jöhet akár 1 vagy 2 max gyerek is 5-6 év házasság után, hogy az első éveket ki tudjuk élvezni kettesben. Abban is egyet értettünk, hogy nem akarunk 30 éves korunkig várni a házassággal. 24-21 évesen jöttünk össze, és 25-22 évesek voltunk mikor összekötöttük az életünket törvényesen is.:)


Az érzelmeink nagyon gyorsan kialakultak, és megerősödtek. 1 hónap után kitalálta, hogy vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt, és később azzal kérte meg a kezem, amit magamnak választottam. Megkért, én meg igent mondtam. Minden idegszálam azt súgta, hogy ez így jó. Utólag azt mondta, már a 3. randi után tudta, hogy el fog venni feleségül:))) (Akkor szeretkeztünk először) Összességében 1,5 év után házasodtunk. Az esküvő előtti fél évben már együtt is éltünk. 4 hónap, és 6 éves házasok leszünk.:)

A dolgok persze nem mindig alakulnak egészen úgy ahogy az ember eltervezi, gyereket végül is nem vállalunk, de ez sem akadály. Ettől még mi szeretjük egymást, és együtt maradunk, csak épp nem hármasban vagy négyesben élünk, hanem kettesben.:) 31N/28F


Sajnos a környezetemben volt rá példa, hogy ismerősömék házassága teljesen tönkre ment és 8 év után elváltak, azért, mert nem lett gyerekük.:(

2017. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Sugallani??? ....Kiszaladt a szádon??? Na álljon meg a menet. Egy normális kapcsolatban azért ez szóba kerül, vagyis szóba kéne, hogy kerüljön, hogy ki hogy képzeli a jövőt, házasság párti e stb. Ez nem úgy működik, hogy a férfi gondol egyet és vesz egy gyűrűt. Vagyis igen, de ez azért általában nem derült égből villámcsapás, hanem megelőzi pár beszélgetés. Azért könyörgöm, a nőnek is van egy "kis" beleszólása a dologba. Nem úgy van, hogy a nő türelmesen vár a pasi meg majd eldönti. Nem is értem a kérdést. Valakinek az is elég, hogy elvegye a nőjét, hogy benne van az análba...
2017. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jele? Hát először is ideges, mert nem tudja, hogy mondja el. Aztán hirtelen megveszi a gyűrűt, és reméli, hogy ez volt a legnehezebb döntés. De nem. :) Merthogy azért kétségek gyötrik, hogy mi van, ha nemet mond a hölgy? Mi van, ha kineveti azzal, hogy ez most nem helyén való. Izzad a tenyere, mint amikor először fogta meg a lány kezét. Elviszi egy csomó étterembe azzal, hogy "na majd ma este megkérem, a desszert előtt". Ahogy a filmekben szokták. :) De közben mindig rájön a fiú, hogy ez annyira sassz, sablonos és ciki. Nem akarja kényszerhelyzetbe hozni a lányt. Aztán egyszercsak, minden előjel nélkül...... :))))


Már nem emlékszem arra, nekem mi adta meg a "záró végszót". Egyszerűen úgy éreztem, nem akarok tovább várni, és szeretném, ha nem egyszerűen "csak" a barátnőm lenne, hanem a menyasszonyom. :) Alig vártam az esküvőt.:)


35/f

2017. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!