Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire bántó kérdés a nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bántó kérdés a nőtől a férfi felé, hogy ha elvesz akkor nem számit hányszor szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Mert igy egy hònapban van 1 vagy 2 alkalom.Mi a normàlis?
2014. ápr. 3. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha az adott férfinak több szeretkezésre lenne szüksége, mint neked, akkor eléggé bántó lehet neki. Talán, akkor ő lehet azt mondaná erre, h aha, szóval csak, ezért kellek neked?!

Az egykét alkalom szerintem kevés, de a norma egyén függő, meg helyzet függő is.

Szerintem inkább azt próbáld megértetni vele, h neked ilyenek az igényeid ebbe a dologba, se ő, se te nem tehetsz róla, már ha tényleg ilyenek és ezen semmi más nem változtathat.

2014. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is tisztazd vele h te mennyire/hanyszor igenyled az egyuttletet es mondja el o is a sajatjat. Ha o tobbszor igenyli es ennek ellenere egyuttmaradtok...akkor senkinek nem lesz szemre hanyni-vetni valoja ha a pasinak szeretoje lesz
2014. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a normális? Mindenkinek más... hogy nektek mi azt beszéljétek meg.
2014. ápr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon bantó...

Azért gondolom így.. Mert miért gondolod, hogy ez az összefüggés?

Amúgy önmagában a kérdés jogos,mhogybha eddig nem ilyen keveset voltatok együtt akkor most miért...

De szerintem ne emeld ki, hogy a házasság óta van így..



Normális?

Ki mondja meg mi az?

Nagyon különböző..

Van akinek minden nap, van akinek heti 2. Van akinek heti 4 van akinek a havi 1 is sok...(bár ilyen elég kevés van)


Átlagban, ha megkérdezed, akkor heti 3-4-et mondanak..

Nálunk is ennyi van, van hogy több, de van, hogy jőval kevesebb, sok dolgon múlik

viszont szerintem sokan túloznak..ha kevesebb van is ennyit mondanak, mert ennyit tartanak normálisnak....

Most ezt azért írom,mhogy nem kell elhinni mindent amit hall az ember.


A fő probléma az, hogy ez neked kevés... És vársz annyit, hogy kiderüljön,mhogy havi 1-2 alkalom van csak, vagy ez a hónap alakult csak így? ( mert ilyen akad)

Ne legyen abu köztetek, ha már házasok vagytok..de ne vádaskodj..

2014. ápr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha most ennyi az igény, akkor mit változtat az esküvő? Nem értem
2014. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

"ha elvesz akkor nem számit hányszor szeretkezünk"


Akkor már nem számít!

Te ugyanannyiszor csinálod majd mint a házasságod előtt, csak már nem mindig ővele...

2014. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem.Csakis azèrt ètdekes nekem mert ő venne el mert tudom hogy màr ő az igazi akkor màr azis teljesen mindegy lenne pontosan hànyszor is csinàljuk.
2014. ápr. 3. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

akkor mst már én nem értem..


egy kapcsolatért minden nap tenni kell valamit..

ez házasságon belül is így van..

nem lehet készpénznek venni, hogy ott van a másik..


ez igaz a szexuális élettel kapcsolatos dolgokra is..., az igények változhatnak...de az tuti hogy nem mindegy, hogy mennyi szex van... annyi kell, ami a két fél igénye...együttes igénye


fejtsd ki pontosan mire gondoltál kérlek!

2014. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha elvenne akkor nekem akkor teljesen mindegy lenne mikor vagyunk együtt tehàt mert a pàromnak 2 hètben elègnek tűnik az 1 alkalom, igy èn is belemennèk èrte, ha engem akar ha elvett.
2014. ápr. 3. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!