Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elvesz egy 37 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvesz egy 37 éves férfi egy23éves lányt feleségül lehet ez boldog hosszú házasság?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akarat kérdése az egész.
2015. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:
0%

Hát a lánytól függ főképp.... szerintem nem....

de én se nem 23 nem vagyok sem nem lány.

2015. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Kicsi az esély, hogy 20 év múlva is együtt lesznek.
2015. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem, mert a lány valószínűleg csak egy pot apát szeret.

Csernus is beszélt már erről+ pszichologikus haveromtól is hallottam erről a betegségről.

2015. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 év korkülömbség lehet
2015. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

én mindig elleneztem ezt a nagy korkülönbséget. 10 évvel ezelőtt is, most is.

Miért?

Mert habár lehet a lánynak jó, hogy egy felnőtt pasival jön össze akkor és abban a szituációban, de kimarad akkor az, hogy együtt nőjenek fel, együtt fedezzék fel a nagyvilágot. Mert a 37 éves már felfedezte valaki mással, neki már ez második/harmadik menet.

Plusz nagy valószínüséggel az utolsó 10-20 évedet egyedül fogod tölteni. És az élet fázisok is teljesen mások lesznek. Lehet a lány éppen a karriere csúcsán van, addig a pasi már a nyugdíját tervezi, és amikor egyedül otthon marad és kell 20 évet várnia a másikra... na az szívás.


Szóval rövid távon jó, hosszú távon rossz az ilyen kapcsolat.

És lehet a veled egyidősök "éretlenek", de ez a pasi is tuti éretlen volt 20 évesen. De legalább egy fiatalnál is tudhatod, hogy érett lesz pár év múlva és kicsit azért formálhatod kedvedre, az időset úgy kell elfogadni ahogy van, ő már nem változik.

(Ha bizonytalan vagy, kérdezz meg olyan idős nőket akik idősebb pasit vettek el, hányan bánták meg, hányan nem.)

2015. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Simán lehet....manapság ez még nem is durva korkülönbség.

Sok Nő úgy gondolja, hogy egy idősebb pasi már kiélte magát és végleg meg akar állapodni...megbízhatóbb tartja mint a korabeli srácokat és persze az egzisztenciális biztonság sem mellékes.

A férfi szempontjából pedig nagy hajtóerő tud lenni, ha egy fiatal Nővel tud mutatkozni, mert ez ezerrel inspirálja arra, hogy jó fizikai állapotban tartsa magát és dagad a büszkesége hogy a fiatal Nő pont őt választotta.

Mondjuk 20-30 év elteltével már érdekesebb a helyzet, főleg akkor ha a férfi egészségileg lerobban, mert akkor derül ki, hogy a kapcsolatuk mennyire erős alapokon nyugszik és hogy a Nő bevállalja-e hogy akár élete végéig ápolnia kell szerelmét.....

37F

2015. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6.os: Én is hasonló szituációban vagyok, csak itt kicsit több a korkülönbség. Sajnos mindig is koraérett voltam; a felnőttek társaságában is jobban érzem magam, mint a magam korabeliek között, velük egyszerűen képtelen vagyok egy húron pendülni - kicsit olyan érzés, mintha így kapásból átugrottam volna a kamaszéveket, hogy aztán a 30as, 40es anyuka éveiben kössek ki, pedig csak 22 éves vagyok... Ez elég gáz, de max várnom kell még 15-20 évet, és akkor talán találok majd valaki velem egykorút, akivel működne a dolog, de azért ezt kivárni nem tűnik egy leányálomnak.

Amúgy kedves kérdező: lehet ez hosszú házasság, max később lesznek gondok, dehát bármi megtörténhet :)

2015. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen
2016. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem lehet,nagyon is.
2016. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!