Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elvesz egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elvesz egy férfi vonzerejéből az, ha sokat sír?

Figyelt kérdés
20/F
2014. máj. 13. 02:21
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

igen

egy ferfi csak szelsoseges korolmenyek kozt sirjon

21l

2014. máj. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát a szélsőséges körülmények stimmelnek...:D
2014. máj. 13. 02:29
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát egy hangyafasznyit Igen. Ha egy-két alkalommal kijön egy-két könnycsepp az szerintem nem gáz. Mindenkivel előfordul. De ha mindig mindenen bömböl az nem egészséges
2014. máj. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Egy férfi, sőt egy nő is csak egyedül elvonulva sírjon, ne akassza rá másra a saját terhét.
2014. máj. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


ez azért elég durva hozzáállás O.O

2014. máj. 13. 02:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a sírásra való hajlam olyan tulajdonság amin nem igazán lehet változtatni.Nem erősíti a férfi imázsát, mert a nők szemében a gyengeség, tehetetlenség jele lehet. Azért, ha szeret téged valaki, akkor a sírással együtt szeret.
2014. máj. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Nézd meg youtubeon a Mucsi a pultos című videót. Egy igazi férfi nem rinyál!
2014. máj. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én nem szeretem a túl érzékeny, bömbölő pasikat. Néha persze nem gáz.
2014. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon is! Én emiatt is hagytam el a volt barátom. Folyton bőgött, minden szaron és nekem kellett vígasztalgatnom, mint egy kislányt. Pedig már felnőtt férfi volt. Ha valakivel valami tragédia történik, szélsőséges dolgok, akkor okés. Nyílván ott vagyok neki, mert szeretem. De ha elkezd sírni valami jelentéktelen dolgon, akkor az engem inkább kiakaszt, kiábrándít. Szánalmas az ilyen, ha én nem bőgicsélek akkor ő se tegye.
2014. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Inkább a sírós kéne, mint a bunkó.
2014. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!