Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudtátok hogy itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok hogy itt az idő eljegyezni a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Hol van az a pont a kapcsolatban,ahol házasodni szoktak? Van egyáltalán erre valami íratlan szabály?

Az egyik barátnőm mesélte hogy őt akkor jegyezte el a párja amikor már nagyon nehezen tudtak találkozni így döntéskényszerbe kerültek hogy szakítnaak,vagy összeköltöznek.

Kérlek,kort is írjatok! Köszi!

23/L



2017. szept. 4. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Legegyszerűbb dolog a világon, mivel a "sohase" időpont "sohase" jön el.
2017. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Én már 8 éve és 9 hónapja várok arra, hogy eljegyezzen.
2017. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
2.; ne haragudj, de jó nagy buta vagy. Ezt már várhatod. Beszélni próbáltál vele?
2017. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát sorry, de nem 23 évesen jött el az az idő...

Akkor mi még mindketten a szüleinknél éltünk, egyetemre jártunk, igencsak nevetséges lett volna abban a helyzetben egy lánykérés. 3 évvel később, amikor külön tudtunk költözni, számomra akkor jött el a lánykérés ideje.

2017. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát én meg 23 évesen már 1 éve stabil munkahelyen dolgoztam ( egyetem után). És akkor kérte még a párom a kezemet ( bár még korainak éreztem, de nem ilyenek miatt, egyszerűen ilyen vagyok).


Másik barátnőm meg 23 évesen már házas volt. Nekem ez sok lett volna akkor.. Nem vagyunk egyformák.

26N

2017. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Félre ne értsetek,nem terveztem házasodni az elkövetkező években,nem ezért kérdeztem :D

Egyébként köszi a válaszokat!

2017. szept. 4. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függhet. Az adott embertől, élethelyzettől, talán némileg a kortól, a kapcsolat minőségétől, érettségtől stb...


Én 24 voltam mikor megkért a férjem, ő 21. Alig 1 hónapja jártunk együtt. Anno azt mondta, hogy már 2 hét után tudta, hogy feleségül fog venni:)

Mindketten suliba jártunk még (pont nyári szünet volt). 1 évünk volt még hátra. Mikor eljött a suli vége, ő levizsgázott, én is szakvizsgáztam, kerestünk munkát, és mire az 1. évfordulónk jött, már együtt éltünk pár napja. Fél évre rá pedig össze is házasodtunk. Természetesen az esküvőnket mi fizettük. Ekkor 25-22 évesek voltunk. Mi így éreztük jónak, nem volt mire várni.


Vannak viszont olyan emberek is, akiknek 5-8-10 év kell, hogy eldöntsék, el akarnak köteleződni a párjuk mellett. Szóval változó. 31/N- 28/F

2017. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Párommal 2 éve vagyunk együtt, 16 hónapja együtt is élünk. El akar jegyezni a közeljövőben,de jelenleg anyagilag nem állunk úgy (szerinte legalábbis) hogy olyan gyűrűt kapjak, amit "megérdemlek" . Persze én egy anyacsavarnak is örülnék,mert nem a gyűrű ára számít.. Na de mindegy.
2017. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

- legalább egy-másfél év együttélés - hisz akkor már kezdenek sokszor kibukni a dolgok (hiszti, önállótlanság, hárpia-természet, sértődés, lustaság...)

- stabil anyagi háttér

- munka mindkettőnknek


Kb. ezek, és persze az érzés, hogy szeretem és vele akarok élni. Ez a legerősebb, de az észt sem árt bevonni egy ilyen döntésbe ;)


34ffi

2017. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8 ez nagyon aranyos.... Anyacsavar :)

23L

2017. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!