Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha azt mondja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy férfi nektek hogy "a megfelelő pillanatot/lehetőséget keresem a leánykérésre" ti milyen idő intervallumra gondoltok ami eltelik az eljegyzésig?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm azt mondta hogy onnantól 1év max. Tavasz végén mondtam ezt neki és később beszéltünk róla, akkor mondta hogy szerinte onnantól max 1 év hisz addig rengeteg lehetőség adódik ennyi idő alatt, én úgy gondoltam hosszabb idő is lehet ez.
2017. szept. 4. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a megfelelő pillanatot nem keresni kell hanem megteremteni. Pl. ha szokásos vacsoránál letérdelőset szeretnél, akkor kinézel valami romantikus éttermet, asztalt foglalsz, stb.; ha mondjuk inkább szabadban, szép kilátásban szeretnéd, akkor kinézel egy szép helyet és elhívod túrázni...


Őszintén szólva ha nekem mondaná valaki, hogy ő már csak a megfelelő pillanatra vár, azt gondolnám, hogy néhány hónapon belül esedékes a dolog.

2017. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ez olyan időhúzásos kamu szövegnek tűnik. A pillanatot nem keresni vagy várni kell valóban, hanem megteremteni.

Aki igazán szeret, az boldog lesz pusztán attól, hogy a férfi akit szeret, feleségül akarja venni. Nem számít egyáltalán, hogy például van-e gyűrű, vagy hogy mennyibe került. A pasik túlbonyolítják ezt az egészet, tök feleslegesen gyűjtögetnek, dobnak ki 50-100 ezer forintokat lánykérésre. A gesztus az ami számít, és amit jelképez. Ez a köves gyűrű dolog egyébként sem volt divat itthon, csak át lett véve az amcsi csöpögős filmekből.

2017. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ezt mondaná valaki, én azt gondolnám, hogy nemhogy egy év, de sokkal-sokkal rövidebb időről van szó. Ha valaki ilyet mond, nekem azt jelentené, hogy már kb. megvan a gyűrű, csak azt szervezi még, hogy "tökéletes" legyen a pillanat.
2017. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!