Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal 3 éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 éve vagyunk együtt, egy éve élünk kettesben. Ő még iskolába jár,10 évvel fiatalabb nálam, de én szeretném eljegyezni. Reális terv ez, tekintve, hogy még csak 18 éves? 28/F

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

28 éves létedre eléggé éretlen vagy, sorolom, hogy miért:

1. mi döntsük el, hogy ez reális terv-e?

2. mi honnan tudhatjuk, hogy mennyire mély a ti kapcsolatotok és hogy mennyire komoly?

3. magánügy, miért tőlünk kérsz tanácsot? ha elakarod jegyezni, hát jegyezd el, te tudod, hogy mennyire szereted, mármint remélem, hogy tudod.


(Remélem diákmelózik és nem te tartod el őt 100%-ban.)

2017. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
omg. Te huszonnégy évesen összejöttél egy 14 évessel?
2017. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 teljesen megértem a kommented, igazad van. Egyébként nem én tartom el, iskola mellett dolgozik, a munkahelyemen ismertem meg, úgy alakult, hogy én voltam a főnöke amikor hozzánk jött diákmunkára.


#2, 15 volt, és igen, első látásra beleszerettem, és már akkor érettebb volt, mint némelyik 30 éves..

2017. szept. 12. 20:57
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
A szülei megengedték h veled éljen 17 évesen? Szerintem egyébként hiába jegyzed el, nem lesztek vele előrébb.
2017. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Felvetettem nekik az ötletet, mielőtt a páromat megkérdeztem volna. Azt mondták, nem bánják, "lakva ismerszik meg az ember", ha nem működik a kapcsolatunk együtt élve, akkor jobb ha most derül ki, minthogy húzzuk egymás idejét még éveken keresztül, aztán ha összeköltözünk szakítunk, mert nem megy.
2017. szept. 12. 21:04
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Ez szanalmas. 24 evesen egy 14 eves gyerekkel? A szulei megengedtek, hogy veled eljen 17 evesen? Romak vagytok?


Ugyis valas lesz a vege.

2017. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk romák. És nem tartom szánalmasnak. Szeretjük egymást..
2017. szept. 12. 21:19
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Nos, mint írtam korábban, szerintem nem.sok értelme van, hiszen házasodni még azért minimum 3 évig nem.nagyon kéne. Legalábbis én nem házasodnék 20 éves korom alatt, az fix.
2017. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy akarod.

Dönts róla te, mert te már 28 vagy (és már ő is épp, hogy nagykorú.)

Arra azért figyelmeztetnélek, hogy sok embernek pont ennyi idősen nyílik ki a világ, és akar új tapasztalatokat szerezni. Remélem, azért veletek nem így lesz, de én többek között ezért is nem kezdenék tinivel.


21/L

2017. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Köztem és a férjem közt 11 év van, 18 voltam, amikor összejöttünk. 19 évesen kérte meg a kezem, 20 éves voltam az esküvőnkkor. Azóta eltelt 10 év, és soha, egyetlen percre sem bánta meg egyikőnk sem a kapcsolatunkat.


Hozzáteszem, én mindig is fiatalon szerettem volna feleséggé és anyává válni, szóval nálunk a korkülönbség csak annyiban téma, hogy ha valamilyen hivatalos helyen be kell mutatni a személyinket, akkor néha felnéz az ügyintéző és megjegyzi, hogy nem is látszik. :)


Ha közösek a vágyaitok és a jövőképetek, akkor felesleges várni. :)

2017. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!