Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal 3 éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 éve vagyunk együtt, egy éve élünk kettesben. Ő még iskolába jár,10 évvel fiatalabb nálam, de én szeretném eljegyezni. Reális terv ez, tekintve, hogy még csak 18 éves? 28/F

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés annak a szándéka, hogy hamarosan szeretnétek összeházasodni. Tehát kb 1-2 éven belül feleségül veszed? Ha nem, akkor semmi értelme eljegyezni, csak bohóckodás az egész, teljesen komolytalan lenne. Ha érdeklődni fog a környezet arról, mikor házasodtok, és megmondjátok, hogy azt még nem tudjátok, vagy hogy majd 5-6-x év múlva, körbe fognak röhögni.


A lány fiatal korát, és a kapcsolatotok komolyságát nem kérdőjelezem meg, mert tisztában vagyok vele, hogy 18 évesen is lehet valaki érettebb az átlagnál, a kapcsolatotokba pedig nem látok bele, hogy mennyire komoly.


A kapcsolat komolysága szempontjából lényegtelen, hogy 3 éve együtt vagytok. Ez semmit nem jelent. A minősége a lényeg. Fentiek fényében azért gondold át a dolgot.

2017. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Erről miért vadidegeneket kérdezel?

Nem támadni akarlak, csak nem értem. A párod mit szólna ha eljegyeznéd?

Őszinte leszek, nekem 18 évesen baromira távol állt az, hogy menyasszony legyek, nem vágytam rá, hiába voltam már akkor is a párommal. Korainak éreztem volna, nem is akartam volna 19-20 évesen feleség lenni(gondolom el is vennéd utána).

Nem akartam sosem későn megházasodni, de legalább az egyetemet el akartam végezni előtte. Gimnazistaként az utolsó vágyam lett volna a lánykérés, még valószínű cikinek is éreztem volna.

De nem vagyunk egyformák, lehet a barátnőd másképpen gondolkozik.

Neked kell ismerni.

De tényleg vedd figyelembe, hogy csak 10 év a különbség, te sem vágytál volna erre szeritnem 18 évesen. Hiába érett meg minden, de 10 évvel csak többet éltél már és tapasztaltál.

Ne siettesd a dolgokat, csak mert már te abban a korban vagy. A barátnőd még nem.

Tényleg akkor csak, ha ő is szeretné már.

Én legalább azt megvárnám,hogy a sulit elvégezze.

2017. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Ti, mit akartok?

Semmi értelme itt érdeklődni.

Én, leírom, hogy 16 volt a lány, én 26, azonnal lepontoznak:))) Valószínű, olyanok, akik még nem éltek annyit, mint mi közösen a párommal:))

Vagy is, ne mások véleményével foglalkozzál:)

2017. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
1.18 évest ne akard eljegyezni mert elbizonytalanodhat még fiatal hozzàd nagyon.Ennyierővel vàrhatnàl vele még pàr évet de akkor is kerülhet olyan közegbe pl fősuli egyetem hogy inkàbb azt vslasztja.Ha nem akar tovsbb tanulni akkor is ott lessz benne hogy még korai még êlni bulizni akar és nem akarja lekötni magàt .
2017. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Értem hogy érett meg minden de csak akkor fog működni ha ő is akarja biztosra. Ezt vele beszéld meg mert itt irhatunk többféle variációt nem biztos hogy te előrébb leszel vele.Megkéred a kezét és làtni fogod a reakciójàt .Sajnos benne vsn a pakliban az is hogy ő még vàrni akar majd pàr évet vele.
2017. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a szülei megengedték az is csak azért lehet mert bíznak benne hogy a lànyuk ràjön hogy mégsem akar még csalàdot fiatl mêg és lesznek tervei így hagyja az anyja is.
2017. dec. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tinicsajoknál azzal is be lehet vágódni ha valakit már kiszolgálnak cigivel/piával. A kérdezőnek nem véletlenül sürgős: a már 18éves csaj akármikor levághatja hogy a nagyfiúk játszóterén más is van. Az nem kunszt hogy taknyos osztálytársaknál többet tud mutatni egy ilyen korú hapsi... de ha már ott vagyunk a színen magunkfajták is akkor már hát fokozódik a helyzet.
2018. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!