Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány hónap esetleg év egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap esetleg év egy lakásban élés után merjek igent mondani?

Figyelt kérdés
Egy lakásban élő pár nő tagjának, mit javasoltok mennyi ideig tesztelje a férfit, hogy még az esküvő előtt kimutassa a férj jelölt a foga fehérjét, vagyis hogy kibújjon az a bizonyos szög a zsákból. Nálatok idézőjelben, volt minek kibújnia a zsákból? Például úgy teszteljem, hogy csinálok valamit aminek ő nagyon nem örülne, hogy képes-e kezet emelni rám? Férjes asszonyok! Ti, hogy bírtátok rá a férfit, hogy még az igen előtt megmutassa valódi énjét? Megváltozott a férfi viselkedése miután már a feleségének mondhatott Téged?
2010. máj. 27. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
mindenképp provokáld és légy hárpia ezzel megelőzheted azt, hogy megkérje a kezed......
2010. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Komoly a kérdésed?!
2010. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
kb 10 év 4 hónap kell amig kimutatja már minden pasi a foga fehérjét :)
2010. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
előző... ráhibáztál, az enyém pont ennyi idő után kettyent meg és állt neki ribizni :D
2010. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Te hány éves vagy? 14-15? Nem nézlek sokkal többnek a gondolkodásod alapján...

Nem is értem a kérdésedet...Éljetek együtt normálisan, hétköznapian, a napi problémák úgyis előbukkannak és majd kiderül, h meg tudjátok-e oldani...

Nekem a fejemben meg nem fordult soha, h a férjem képes lenne kezet emelni rám... nemhogy erre "teszteljem"

Figyelj, szerintem össze se költözzetek, mert ez egy borzasztó kapcsolatnak tűnik.

Nálunk nem volt mit tesztelni. Szerettük egymást, fél év után összeköltöztünk, rá két és fél évre összeházasodtunk. De nem azért vártunk ennyit, h kibújjon a szög a zsákból. 1 éve voltunk együtt, amikor fél évre külföldre költöztünk, ahol aztán egymásra voltunk utalva. Az első három hónap után már megkérte a kezem és én simán igent mondtam. Tudtam, h ő a másik felem, h jó ember és a valódi énjét látom.

Mióta vagytok együtt???

2010. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen a nagy tesztelésben, lehet pont ő fogja majd mondani, hogy nekem egy ilyen hárpia nem kell! Na akkor mi van?
2010. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok. A párommal nagyon régóta 5 éve vagyunk együtt, de még nem gondolkozunk esküvőn, és még nem is éltünk együtt... Ezért érdekelt a tapasztaltabb nő társaim véleménye, a férfiakról.
2010. máj. 27. 09:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a hozzáállással van gond: nem tesztelni kell a másikat, hanem megpróbálni, hogy tudtok-e együtt élni. (ez a kapcsolatotok tesztje, nem a másiké) ez fél év-egy év alatt kiderül. saját példa: 3 év járás, 2 év együttélés, majd esküvő. most vagyunk 6 évesek
2010. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
09:12 25L vagyok
2010. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mennyi ideig éltek együtt, vagy mennyi ideje ismeritek egymást. Amíg ilyen kérdések járnak a fejedben, hogy kibújhat a szög a zsákból, addig NEM szabad hozzámenni, akkor sem, ha 20 éve együtt éltek. Ha egy pici, apró kétely van benned, hogy helyes-e igent mondani, akkor a válasz egyértelműen NEM.
2010. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!