Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hány hónap esetleg év egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap esetleg év egy lakásban élés után merjek igent mondani?

Figyelt kérdés
Egy lakásban élő pár nő tagjának, mit javasoltok mennyi ideig tesztelje a férfit, hogy még az esküvő előtt kimutassa a férj jelölt a foga fehérjét, vagyis hogy kibújjon az a bizonyos szög a zsákból. Nálatok idézőjelben, volt minek kibújnia a zsákból? Például úgy teszteljem, hogy csinálok valamit aminek ő nagyon nem örülne, hogy képes-e kezet emelni rám? Férjes asszonyok! Ti, hogy bírtátok rá a férfit, hogy még az igen előtt megmutassa valódi énjét? Megváltozott a férfi viselkedése miután már a feleségének mondhatott Téged?
2010. máj. 27. 08:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

hm. ez jó :D

én 1,5 éve élek együtt a párommal, és már eléggé kibújt abból a bizonyos zsákból. persze sosem ütne meg vagy ilyesmi, de nagyon jól tudom, h rendetlen, néha bunkó. hisztis, ha olyan kedve van, akkor mindenbe belexarik.

de ha épp nem cseszték fel az agyát akkor kenyérre lehet kenni.


mondjuk meglehetősen házasságelennes vagyok, annak ellenére, hogy többször poénkodott, hogy majd elvesz feleségül. és nem azért nem megyek hozzá, mert nem szeretném, mi több, ha minden jól megy akkor ő lesz a gyermekeim apja, de valahogy úgy érzem, hogy képtelen lennék aláírni egy papírt arról, hogy őt szeretem, és vele szeretnék élni. ez papír nélkül is megy.


nincs tökéletes férfi, az biztos.

2010. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Se egy raffinált férfi, sem pedig egy raffinált nő nem fogja kimutatni a "foga fehérjét"! Aki erre játszik, régen rossz. Vagy megismersz valakit normál körülmények között, vagy nem. Nem ajánlom, hogy "sokkold" különféle extrém helyzetekkel, mert rosszul is elsülhet a dolog. Ha nincs meg a bizalom és a kölcsönös akarat, nem érdemes a kivárásra játszani.
2010. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én 2.5 éve lakom együtt a barátommal..

kb 1 év után mutatta meg h milyen valójában..

szerintem férjhezmenés elött min. 1 év kell mig együtt laktok..hidd el teljesen más valakivel együtt lakni és ugy megismerni minthogy kétnapont találkozni vele..

2010. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi nem éltünk együtt, megbeszéltük a lehetséges ütközőpontokat, tisztáztunk mindent. 3 éve vagyunk házasok. Nem változott semmit, nem tartogatott meglepetéseket.
2010. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ilyen gondolkodással nem érdemled meg hogy valaki is feleségül vegyen.Nem kisérleti alany a párod hogy a tűrési határait feszegesd különböző extrém cselekedetekkel,amiket valójában meg sem tennél.Mi lenne ha a szívedre hallgatnál ilyen kérdésekben,nem pedig ilyen "számításokat" tennél?-Ha ezt csinálom,akkor megtudom ezt,ha még eddig várok akkor még az is kiderül....-Ritka hülye kérdés.
2010. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi megismerkedésünk után 4 hónappal esküdtünk meg, azóta élünk együtt boldogan. ennek 5 éve. a barátnőmék 7 évig éltek együtt, megesküdtek, és másfél hónap múlva elváltak. felesleges tesztelni, nem sok értelme van. ha igazán szeret, nem fogja kimutatni a foga fehérjét, ha provokálod, akkor sem. szeretni kell egymást, nagyon. ennyire egyszerű. ja és bízni! és sajnos a te aggódalmaid nem éppen ezt tükrözik. nyugalom. :)
2010. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Bizalom nélkül semmit sem ér egy kapcsolat. És szerintem te nem bízol a párodban. Lehet, hogy teszteléssel kibújna a szög a zsákból... de ha mégsem akkor teljesen biztos leszel a dolgodban? Én nem hiszem. Utána újabb és újabb teszteken kell majd átmennie mert te bizonytalan vagy? Ha öt évig együtt vagy valakivel és nem bízol meg benne, akkor semmi értelme az egésznek. Ne menj hozzá férjhez, mert tönkre teszel vele két életet. Ha ennyire bizonytalan vagy hogy mi lesz később, akkor nektek nincs közös jövőtök. Csak úgy érdemes férjhez menni, hogyha 100%-ig biztos vagy a dolgodban.
2010. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nem szabad tul sokaig egyutt elni, kulonben mar semmi nem valtozik a "papir" miatt, vszinuleg el fogtok valni (sok par tapasztalata alapjan)

Es ha nem bizol benne ne menj hozza.

2010. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!