Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom (megérzésem szerint)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (megérzésem szerint) gyűrűt fog venni nekem karácsonyra és lehetséges, hogy lánykérés céljából (nagyon örülnék neki, de meg is lepne). Én milyen ajándékot vegyek neki ami nem kicsinyül el egy ilyen jellegű ajándék mellett?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 18:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Jachtot.
2017. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Ferrarit!
2017. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Manapság már azért az eljegyzést meg szokták beszélni, fura ha ezt annyira titokban tartja, de gondolom volt már szó köztetek erről.


Ha csak sejted,hogy gyűrűt vesz és a lánykérés következik ne vegyél Neki mást, csak simán amit karácsonyra szánnál.Nem baj az ha nem azonos összegű az ajándék.


Ha viszont előtte azért beszéltek erről, akkor gondolkodj el valami eljegyzéshez illő ajándékon. Bár szerintem ez egyáltalán nem vár viszonzásra.


A hagyományos lánykérés egyébként a lány lakásán történik ahol általában ott vannak a szülők is, és a lány családja ebéddel/vacsorával vendégeli meg az ünnepelteteket és a családot.


Manapság viszont általában másként történik,pl. kettesben, valami klassz romantikus hétvégével egybekövetve.

2017. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Zoknit. Az nagyobb, azt is fel lehet húzni, és még párja is van.
2017. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél valami személyes cuccot, és ha megkér, mondj igent. A házasság két ember döntése, nem "ajándék" az, hogy megkér.
2017. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Mióta vagytok együtt?
2017. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés nem kéne, hogy ajándék legyen! Ez nem olyasmi, amit viszonozni kell...
2017. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzés szerintem sem ajándék. De ha ti, a párod, nem így látja....akkor szerintem hasonló dolog. Karkötő, ha hord. Vagy valami strapabíró vízálló karóra. Talán nyaklánc.
2017. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mondjuk elég gáz , hogy karácsonykor akar megkérni, az eljegyzésnek nem.ajándéknak kéne lennie.

Más: aztán nehogy becsapjon a naaagy megérzésed és ne kapj semmi "olyant" ;)

2017. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Ismeritek egymás szüleit?
2017. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!