Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérés tömeg előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérés tömeg előtt?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a jobb, tömeg előtt vagy négyszemközt eljegyezni a lányt?

Jó ötlet lenne a páromat egy győztes meccse után a pályán megkérni?

(röplabdázik)

Általánosságban a nők örülnek annak, ha sok ember előtt kérik meg őket? Sok ilyen videót látni...



2017. aug. 4. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én utálnám. Négyszemközt a jó.
2017. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom a tömeget.


Senkinek semmi köze ehhez a pillanathoz, ez, csak a páré, szerintem.


Szerencsére, a férjem is így gondolkodott, így kettesben voltunk és meglepetés volt az egész lánykérés, egy gyönyörű helyen.

2017. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem szeretném nyilvánosság előtt, szerintem az megöli a hangulatot.


A lányt, akit meg akarsz kérni, azonban csak te ismered. Ő mit gondol erről?


21/L

2017. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira giccsesek és nyálasak ezek a tömeg előtt történő lányérésnek. Az eljegyzés a pár közös döntése, senki másnak semmi köze hozzá. pláne nem vadidegeneknek, akik amúgy jöttek meccset nézni.
2017. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%



Pont a héten néztünk ilyen videót az egyik kolléganőmmel, és mondtam neki, ha így kérné meg valaki a kezem, aznap látna utoljára.

2017. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék. Meghittebbre vágyom ennél.
2017. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Én szakítanék veled, mert az azt jelentené, egyáltalán nem ismersz.


Ennyi, ráadásul ocsmány dolog, sarokba szoritod a lányt, hisz ha nemet mond (amihez megvan minden joga) akkor ö lesz a szemét csomo.ember elött.

2017. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak gondolkodtam rajta. Látva a sok videót elbizonytalanodtam, hogy mi lenne a legjobb.


#7 Nem tudom miért vagy ilyen aggresszív. Nem akarom sarokba szorítani - és már megbocsáss, de nem téged foglak megkérni. Téged valóban nem ismerlek, de a barátnőmet igen és tudom, hogy ő nem tartaná "ocsmány" dolognak.


Ettől függetlenül az egybehangzó 'nem' után inkább elvetem az ötletet.

2017. aug. 6. 02:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt a kulcs a barátnőd ízlése. Sokan nem szeretik a felhajtást, de aki igen, annak nagyon bejön. Így készülnek ezek a videók is, amiket emlegetsz, mert nyilván őket az sem zavarja, ha utána az egész világ látja. :)

Persze érdemes rákeresni a "fail" videókra is, mert legalább ennyi kering azokból is.

A kulcs az, hogy ismerni kell a másik vágyait. Van, aki sikítva menekülne, más meg még öregkorában is ezt mesélné.


Nekem pl. a köztes megoldás lenne elfogadható: nem bánom a nyilvános helyet, de ne legyen belőle parádé. Pl. ha a meccsen magadhoz ragadnád a bemondó mikrofonját, és az összes néző előtt kiselőadást tartanál a barátnőd szép szemeiről, és jöjjön hozzád, na attól menekülnél. De önmagában az, hogy a meccs végén leszaladsz hozzá a pályára, és megkéred, az nekem beleférne, még annak ellenére is, hogy nyilván ott a tömeg, és fel fog tűnni a dolog.

2017. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyén függő. Szerintem aranyos ötlet,de nem vagyunk egyformák. Csak akkor tedd így, ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy igent mond tiszta szívből, nem csak azért mert a tömeg előtt nem mondhat mást.
2017. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!