Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valóban sok lánynak fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sok lánynak fontos, hogy gyémánt gyűrűvel jegyezzék el őket?

Figyelt kérdés

Mert hogy ez örökre szól és hasonlók.

Engem is gyémánttal jegyeztek el, nem lenne őszinte, ha ezt nem vallanám be, de nem az én kérésemre, a párom egyedül választotta ki a gyűrűt. Nagyon szolid egy pici kővel, illik hozzám, bár amióta megvolt az esküvő, csak a karikagyűrűt hordom hétköznap is.

Klasszikus karika, kő meg díszek nélkül, annyi, hogy fehérarany, mert nem szeretem az aranyat. Illetve fontos volt nekem, hogy teljesen egyforma legyen mindkettőnké.


Ellenben egy lány ismerősöm kijelentette, neki a karika gyűrűje is gyémánt, méghozzà majd 300 ezret ér, és ez màr valami.


2017. dec. 19. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem, én kifejezetten megkértem páromat, hogy ne azzal. Mivel kórházban fogok dolgozni, úgy se lesz rajtam olyan sokat.

Sőt, mivel mi elég korán fogunk rá megházasodni, még a csak picit drága, fehér arany v társairól is próbálom lebeszélni.


A "300ezres" barátnőd gyűrűje meg nem akkora cucc. Egy valamire való gyémánt gyűrű minimum fél millió, de inkább a fölött.

Szóval nyomd el a kis száját :D

2017. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Jaja és a karát is fontos 😒

Az ilyen nőt akinek csak az jó el se venném. Az egy selejt.

2017. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A munkám miatt meg amúgy sem horhatok ékszereket.
2017. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

300 ezres gyemant.. haha. En megmondanam neki, ha mar ekkora arca van, akkor nem art tudnia, hogy a 300 ezres az also arkategoria alja. Se. :D

De egyebkent azert fontos, mert az valobab idot allo lesz, mig egy cirkonia szep kb. 2 hetig, aztan igy "elhomalyosul" a kove. De aki ilyen 300 ezres musort lenyom, azt nem eri meg eljegyezni semmivel.

2017. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes... Lassan 20 éve hordom a cirkónia köves ezüst gyűrűt, amit a férjem a zsoldból vett (akkor még volt sorkatonaság, Instagram viszont nem...) és semmi baja.

Nem a gyűrű, hanem a házasság szóljon örökre! Ezekre a két évre szavatolt kirakatházasságokra nem éri meg annyit költeni. ;)

2017. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem számít mivel fog, csak jegyezzen el egyszer... :)
2017. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem, kértem is hogy ne legyen eljegyzési gyűrű, inkább csak karika, mert úgyse hordom az elsőt. Én túlzottan félteném ha gyémánt lenne benne, pedig irodai melóm van, és így nem lenne kényelmes.

Karikagyűrűnek az arannyal is ugyanígy vagyok - túlzottan félteném mindennapi ahsználatra, ráadásul az arany könnyen karcolódik, úgyhogy nekünk inkább vagy volfrámban gondolkodunk. Bár szerencsére nem kottyanna meg egy gyémántgyűrű se, nem lenne egyikünknek se kényelmes, akkor meg minek? :)

2017. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy fűszálból tekert volna gyűrűformát is igent mondtam volna... Egyébként ezüstgyűrűm van, imádom és semmi baja, pedig 8 éve hordom folyamatosan.
2017. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Én mondjuk fölöslegesnek érzem az ilyen gyémántgyűrűs lánykéréseket.

Nekem az eljegyzési gyűrű számít, ami meg arany karika.

2017. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

A 300 ezres gyémántgyűrű nem valami nagy szám, főleg ha túlárazva lett megvásárolva.

Vannak szép gyűrűk 1-2 M értékben, az igazi.

2017. dec. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!