Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A középkorú férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú férfiak tényleg gyorsabban jegyzik el a barátnőjüket, mint a fiatalabbak?

Figyelt kérdés

A 35+ os korosztályra gondolok. Eddigi tapasztalataim (ismerősök) azok,hogy "idősebbeknél" mindig gyorsabban megy az eljegyzés, pl 1 éven belül.


Ez mindenhol ilyen gyakori?


2017. dec. 25. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem jellemző. Sokan inkább az előző tapasztalatok miatt többet várnak, mások nem.

Nyilván egy tizenéves kapcsolatban több idő kell, már csak azért is, mert minek házasodni 25-30 alatt, de erre nem lehet sablont gyártani.

2017. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen példát is, és mást is. Nem lehet általánosítani.

Én most vagyok 28 éves, eddig volt egy 2 évig és egy 3 évig tartó kapcsolatom, velem szinte egykorú, tehát akkor 24-27 éves férfiakkal - nem volt eljegyzés.

Most együtt vagyok másfél éve a párommal, aki 36 és itt sincs eljegyzés.

2017. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen már szeretném 30F
2017. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar az adott ember annyira házasodni, vagy azért nem volt addig házas, akkor nem. Nem lehet így általánosítani életkor miatt, ez embertől függ.
2017. dec. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki akar házasodni, és úgy érzi, hogy adott nővel le tudja élni az életét, az igen.

Ha nem teljesül mindkét feltétel, akkor nem.

Annyi a különbség, hogy ebben a korban már nem halogatják azért az esküvőt, mert "még fiatal a házassághoz" vagy "előbb legyen kocsi és lakás".

2017. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen, hamarabb jegyzik el.

De általáabn hamarabb is költöznek össze és gyorsabb léptekben haladnak mint egy tini pár.

2017. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt látom a környezetemben, de azért ez nem reprezentatív minta. Okok:

- kiélte magát, lenyugodott, inkább egy nyugis életre vágyik már 50esen, így megállapodik az utolsó nője mellett (az a durva, hogy akiről most írok, sztem láthatóan nem is szereti annyira a nőt meg elmondás alapján volt 2jobb" nője is - belsőre értem. nem külsőre-, csak megcsalta anno, mert akkor még hajtotta a vére)

- idősebb korban már tapasztaltabb az ember, valószínűleg több kapcsolata is volt már, tudja, mit akar és mit nem, jobban is ismeri az embereket... plusz gyanítom, akkor már nem akar tötyögni, ha talált egy jó jelöltet, nem akarja pazarolni az időt. Plusz több esetben úgy gondolják, kicsúsznak az időből, főleg ha gyerekvállalásról van szó

2017. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!