Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnak teljes minőségű életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnak teljes minőségű életet élni az olyan, "lassan már középkorú,40 környéki emberek", akiknek se család, se párkapcsolat? Emellett állandóan reggeltől estig akár több munkahelyen dolgoznak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
49 éves férfi vagyok párkapcsolat és család nélkül és nagyob boldog, kiegyensúlyozott életem van, amitől sokan frászt kapnak mert irigyelnek. Bár egyetlen munkahelyem sincs hanem a saját megélhetési forrásaimat építettem fel több évtizeden keresztül. Bevallom hogy egy vagy több munkahely mellett nem lennék ilyen boldog. Mert az ott töltött idő nem az én életem.
2017. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen gondjaim vannak.Csak 28 vok.

De én még fiatalon se tudok teljes életet élni.

2017. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2017. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!