Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Két és fél hét járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két és fél hét járás után eljegyzés? Barátságból szerelem? Őrültség lenne? Többi lent

Figyelt kérdés

Négy éve ismerem őt,legjobb barátok voltunk azóta,ráadásul mindig is helyesnek gondoltam őt,rendesnek.Türelmes és megbízható,mindig egymáshoz rohantunk ha baj volt vagy lelki probléma,akármilyen baj.

Neki eddig is csak komoly kapcsolata volt,nekem is csak sajnos rosszul végződött mindkettőnknek...

Több mint két hete mondta el hogy mit érez irántam,én is ugyanígy érzek,összejöttünk,tehát kb igazából két hét fél hete körülbelül együtt vagyunk.

És most jött a "nagy"kérdés...Igazából én szívem szerint igent mondanék,akár pizsamában is a nappali kanapén neki...

Régen is már másképp tekintettünk egymásra,de valahogy egyikünk sem lépett semmit.Sok embert hallok hogy vártak ezzel e szét mentek akik pedig rövid idő után belecsaptak már 40-50 éves házasok,ráadásul nagyapám két hét után kérte meg mamámat,egy hónap múlva esküvő lett és ha mamám sajnos nem halt volna meg most lennének 40 éves házasok (papámnak azóta sincs senki az életében pedig ez már négy éve hogy mamám elment).



2017. dec. 27. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nagy hülyeség, akárhány évesek vagytok.
2017. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

nem mondom, biztos van akinek ilyen gyorsan megtörtént az eljegyzés és utána is egész életükben boldogan élnek

én nem mernék belevágni így, szerintem ehhez nem árt együtt is élni egy darabig, hogy kiderüljön mennyire illetek össze, nem csak fellángolás-e a dolog

de persze te érzed, a te életed :) csak próbáld meg azért racionálisan is átgondolni szerintem és ne csak a rózsaszín ködtől elvakítva igent mondani

2017. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen őrültségek kb. 1000:1 arányban sülnek el jól, viszont arra jók, hogy azt az egyet mindig lehet hozni példaképpen.

Olyan ez mint a lottó, hát lottózzon mindenki mert nagyon ritkán valaki milliárdos lesz, de a többség ettől ugyanolyan nincstelen marad élete végéig.

2017. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is őrültség. Hiába nagyok az érzelmek, "lakva ismerszik meg az ember".
2017. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet...2 és fél hét az még nem is járás, hanem még ismerkedés. Hiába ismerted előtte, most másik oldaláról kell megismerned.
2017. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Vadbaromsag. Nonszensz.
2017. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jöttünk össze.

Tapasztalat: teljesen más egy párkapcsolat, mint a barátság. Tökéletesen megértettük egymást, és hát a levegő is izzott, mindig is sejthető volt köztünk valami, már akkor, amikor mi még magunknak se vallottuk be.

De párkapcsolatban más. Amit a barátságban elnéz az ember, elintéz egy legyintéssel, azt egy kapcsolatban nem feltétlen. Hiába vagytok ugyanazok, a viszonyotok nem ugyanaz.


Persze megvan az előnye az ilyen kapcsolatnak, mi harmadik éve vagyunk együtt, de baromi sokat kellett csiszolódnunk az összeköltözés után, sőt, még most is (6+ évig voltunk barátok korábban). Jók vagyunk együtt, de ha az elején házasodtunk volna, tuti megbántam volna a kapkodást.

2017. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha évek óta sülve-főve együtt vagytok, akkor nyilván nem kell évekig várni, de azért pár hónap együtt élés ilyen esetekben sem árt azért :). Szerintem is várjatok még egy kicsit előbb, aztán térjetek rá erre. Amúgy ő is el akar venni már vagy egyelőre csak te gondolod úgy, hogy hozzá mennél?

31/f

2017. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

Igazabol 4 ev utan jegyez el. Az, hogy csak 2 hete jartok, nem szamit. Az csak azt jelenti, h azota szexeltek. De ahhoz, hogy mennyire ismeritek egymast, semmit nem tett hozza az, hogy kimondtatok, hogy jartok.

Persze ez se garancia semmire, de szerintem nem korai.

2017. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen voltak ilyenek de nézd meg a mai világot. A házasságok többsége válással végződik. Semmi értelme még házasodni. Oké hogy 4 éve ismeritek egymást de szerintem korai. Bár ti tudjátok. Plusz a neten is az van a legjobb barátból lehet a legjobb párkapcsolat.
2017. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!