Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hanyadik randi után jöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után jöhet szóba az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik. Bevallom egy kicsit régimódi srác vagyok. Én nem szeretnék valakivel "csak úgy" együtt lenni.

Kb fél éve ismerjük egymást, és az utóbbi két hónapban kezdtünk komolyabban randizgatni. Heti 2-3 alkalommal szoktunk találkozni. Mikor jön el az az idő amikor nem túl korai megtenni egy ilyen lépést.



2018. jan. 13. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Már akár egy hét után is, nincs kikötés.

De mondd, nem akarod megismerni előtte, vagy valami?


22/N

2018. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ezt megkérdezed,addig mindenképpen korai.
2018. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Minimum pár év kapcsolat meg pár hónap együtt élés. Nagyon is szükséges "csak úgy" együtt lenni valakivel. Ismeretlennel nem házasodunk. Én azonnal megszakítanám az ismerkedést bárkivel, aki pár randi után már eljegyzésen gondolkozik. Amíg nem láttad a másik legrosszabb oldalát, addig nem szabad vele összekötni az életedet.
2018. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Meghúztad már a csajt?
2018. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha akarod az első randin is megkérheted de a legtöbb nő nemet fog mondani és kihátrál. Egy eljegyzés szerintem legkorábban 1-2 év együtt járás után oké azután hogy valamennyit azért együtt is éltetek. Az ilyen együtt vagyunk fél éve és megkérte a kezem dolgon mindig mosolygok.

Szerintem a lánykérést nemsokkal az esküvő kéne hogy kövesse annak hogy x évig jegyben járok semmi értelme. Kicsit olyan mintha előleget tennél le egy dologra hisz ezzel akarod bebiztosítani hogy a tied lesz.

Én ha az ismerkedés elején megkérnéd a kezem elutasítanám majd megszakítanám az ismerkedést mert ennek semmi értelme szerintem. De nem vagyunk egyformák.

2018. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
min. egy év együttélés után!
2018. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még semmi értelme nem lenne. Ez egy komoly lépés, épp ez adja a varázsát, ha valaki pár hét ismerettség után megkérné a kezem, azt gondolnám, hogy vagy nagyon sürgeti valami és mindegy neki, csak legyen már valakije, vagy nem tudom, de tuti elijesztene ezzel.
2018. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Minimum 1-2 év kapcsolat, ezen belül legalább 1 év együttélés után.

Ha nekem ennél előbb kérték volna meg a kezem, biztos, hogy nemet mondtam volna

2018. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Legalább 1-1,5 év együttélés után :)


Randi? Jézusom értem én, hogy rózsaszín fos, de nem kéne hülyeségeket csinálni.

2018. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Nezd, en a ferjemmel mar 2 het utan osszekoltoztem, 3. Honapba mar a menyasszonya voltam. Azt hiszem mar a 2. Talalkozoson felhozta a temat hogy o hogy viszonyul ehez vallasi okokbol es neveltetes miatt. Viszont hazasodni egy ev utan hazasodtunk.

20 eves fejjel ugy voltam vele hogy 1x elunk ha nem mukodik max elvalunk :D de azota is egyutt vagyunk pedig mar evek teltek el.

2018. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!