Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek Sikerült újra lángra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek Sikerült újra lángra lobbantani a szerelmet?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy akik már elhidegültek egymástól, és a párja inkább a barátaival volt, mint vele, és már nem lángolt a szerelem közöttük Hogyan lobbantottátok újra lángra a szerelmet? és ezután minden tökéletesen működött köztetek.

Ötleteket várnék, tanácsokat, mit hogyan csináljak/csináljunk?



2013. jún. 2. 20:48
 1/5 anonim válasza:

Elmehetnétek együtt kirándulni és csak egymással foglalkoznátok :) ! Piknik valami szép helyen.Ezek mellett egész héten sex ( szerezzetek örömöt egymásnak),csináljatok közös programokat minden hétre (legyetek kettesbe)!

És ha barátaival akar lenni ezek után is akkor valami baj van ... :)

2013. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molok94 válasza:

Én is azt javaslom, mint az előttem szóló:)

Sok szex, közös programok, romantika.

Ha ezek után még mindig a barátaival lóg, gondolkoznék a szakításon, mert nem jó így.

2013. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
..biztos 20-éves pasid van,elég szánalmas kategória..
2013. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen, három hónapig szenvedtünk, más okok miatt is. Ő szakított velem, azért mert nem érezte, hogy szerelmes. Aztán mindent megbeszéltünk, min kéne változtatni stb. Nem lehet, hogy ti is sokat együtt vagytok? Találkozzatok ritkábban, menjetek el minden héten valahová, és a szexben is újítsatok :) De ezek előtt a legfontosabb, amit már írtam, A MEGBESZÉLÉS!


19/L

2013. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi együtt élünk már, elég hamar összeköltöztünk.

Én túloztam kicsit a haverozást illetően, ha épp én dolgozom, akkor van csak a barátaival.

Közös program ritkábban van, rájöttem, ezen kellene majd változtatunk.

Meg magamon, hogy ne túlozzam a a dolgokat.

26 éves, én 20 vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 13. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!