Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezés. Randinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezés. Randinál lehet, házasságnál nem?

Figyelt kérdés
Rengeteg ferfi fel van itt háborodva, hogy miert nekik kene a randit kezdeményezni, hordja a no a nadrágot es hívjon el egy férfit randira. De ha egy no meg akarja kérni egy ferfi kezet akkor meg az a baj, mert egy no ilyet ne tegyen. Na most akkor mi van? Mia különbség? Ha egyember mar a kapcsolat elejen megjátssza magat es p*nciskodik akkor szerintem az eljegyzesnel se akarjon mar emberkedni :D

2015. okt. 9. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen rohadt igazad van, én ezen eddig el se gondolkodtam :D
2015. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy az, aki meg akarja kérni a párja kezét. Én pedig az eddigi egyetlen válaszadó vagyok. Alapvetően konzervatív vagyok, így én azt sem szerettem soha, ha egy nő kezdeményez. De szerintem el kell különíteni pl. a randizásnál két esetet: ha a lány hív randira, vagy a lány észrevehetően feldobja a labdát, amit csak le kell csapni. Utóbbi esetben megmaradhat az a téves illúzió, hogy a férfi lépte meg, amit meg kellett lépni. És hasonló a helyzet a megkéréssel is (majdnem azt írtam, hogy lánykérés... :)). Egy nő tudtára adhatja a párjának, hogy már nagyon szeretne házasságot, de ne ő legyen az, aki letérdepel a köves gyűrűvel! :D Az egész mechanizmus úgy van megalkotva, hogy egyszerűen hülyén néz ki, ha felcserélődnek a szerepek. Ez részemről nem elnyomásról, vagy a tisztelet hiányáról szól, egyszerűen a férfi dolga, hogy bizonyos lépéseket megtegyen.
2015. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De itt nem feldobott labdára gondolnak a ferfiak altalaban hanem konkrétan arra hogy a no menjek oda hozzájuk es hivja randira őket :D egyebkent nem én vagyok az a no, csak lattam a kérdését es onnan jutott eszembe
2015. okt. 9. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csinálnánk egy felmérést, az jönne ki, hogy a kezdeményezni MERŐ férfiak sokkal több nővel szexelnek az életük során, mint a kezdeményezni NEM MERŐEK, akik a nőkre várnak.


Felőlem gondolhatják azt, hogy ma már a nő is kezdeményezhet. Csak nyugodtan. Lazán. De attól még ők szívják meg, akik így gondolkodnak.


23/F

2015. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Régebben már én is felhoztam ezt hasonló kérdéskörnyezetben. Akkor is született egy olyan kérdés, hogy a nők miért nem kezdeményezik a randit és a legtöbb férfi egyetértett, hogy igen, a nő is kezdeményezhet, sőt inkább a nő kezdeményezzen.

Aztán a másik kérdésben arról volt szó, hogy megkérhetné-e a barátja kezét a leányzó? Ott meg a legtöbb pasi (olyanok is, névvel, akik az előzőben válaszoltak) fel volt háborodva, hogy ez a férfi dolga, a nő ne erőltesse, ki kell várni, amíg a férfi megkéri a kezét.


Akik ilyen kettős mércével gondolkoznak azért teszik, mert kezdeményezni gyávák, ezért inkább a nőre bízzák. Elköteleződni, komoly döntést hozni is gyávák, úgyhogy ha már megvan a nő, akkor nehogy ilyen helyzetbe hozza már őket, majd ha nekik kedvük szottyan.


Nekem az a véleményem, hogy akár a randit, akár az eljegyzést bárki kezdeményezheti.

2015. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet kezdeményezni randit, házasságot mindkét félnek egyaránt. Nincs alá-fölé rendelt viszony, egyik fél sem tulajdona a másiknak. Vannak régi szokások melyek idejét múltak. Bárki nyugodtan kifejezheti a másik iránti szerelmét, szeretetét, ragaszkodását.
2015. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:


" Ha csinálnánk egy felmérést, az jönne ki, hogy a kezdeményezni MERŐ férfiak sokkal több nővel szexelnek az életük során, mint a kezdeményezni NEM MERŐEK, akik a nőkre várnak. "


És általában is sokkal kevésbé sikeresek a nőknél és a párkapcsolatokban, szerelemben is.

2015. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Egyáltalán nem törvényszerű. Teljesen mindegy ki teszi meg az első lépést. Attól még, hogy a nő lesz a kezdeményező a férfi átveheti az irányítást. Kapaszkodj! Még a fordítottjára is láttam példát. Miért kéne elszalasztani egy lehetőséget azért, mert az egyik fél bátortalanabb, amikor láthatóan szimpatikusak egymásnak? Van akinek egy kicsivel több bátorításra van szüksége ahhoz, hogy nyeregben érezze magát. De utána megy minden, mint a karikacsapás. Nem vagyunk egyformák.
2015. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!