Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet megállapítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megállapítani a barátnő gyűrű méretét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nem hord gyűrűt, amit el tudnátok csenni, hogy jó legyen a méret.
2018. febr. 2. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

Vegyél egy olyan bizsut aminek állítható a mérete. Húzd rá alvás közben mondjuk, szorítsd össze amekkorára kell és vedd le, majd vidd el mikor veszed a gyűrűt. Érdemes hamar elmenni utána nehogy elállítódjon. Vagy fogj egy mérőszalagot (amit a varrónők használnak) és mérd le :)

Sok sikert kívánok!

2018. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljegyzésit veszel, akkor ált. benne van az árban, ha nem jó a méret, hogy méretre igazítják
2018. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sógorom (fiatalabbik nővérem) az idősebbik nővéremet kérte meg, hogy menjen el vele, próbálja fel a gyűrűt. Így meglepetés is maradt, de jó lett a gyűrű is.

Ha szíved választottjának van lány testvére, akkor hívd el őt magaddal, szerintem ez a legegyszerűbb. :) Semmiképp se valamelyik barátnőjét kérd meg erre!

Rizikót látok az alvás közbeni bizsugyűrű felpróbáltatására, és a mérőszalagra is. Én az ilyesmire fel szoktam ébredni.

Sok boldogságot nektek! :)

2018. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabbik nővérem párja*, elirtam, véletlen sem a sógorom a nővérem... :D
2018. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg hamagaddal vinnéd a vásárláshoz? Megmondanád mennyiért választhat. Esetleg még tetszene is neki amit kap.
2018. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy elvidd vásárolni magaddal..


Ha férfi lennék, én elhívnám a barátnőm magamnak ruhát nézni, majd elkapnék egy bizsus állványt, és rápróbáltatnék egy akciós bizsut, hogy "nézd, milyen szép, akciós és pont a méreted, nem próbálod fel?" Vagy viccesen megjegyezném, hogy akár a névnapi ajándéka is lehetne. Ha felpróbálja és jó, akkor megvan a méret, ha túl kicsi vagy túl nagy, egy mérettel kell kisebb vagy nagyobb. Én is felébrednék a másik módszerre.

2018. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

El ne vidd.


Előtte azért puhatolózz, hogy milyent szeretne. Pl. ha utálja a sárga aranyat - mint én -, akkor jó ha nem azt kap :)

A méret meg: be fogják igazítani, nyugi.

2018. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Vegyél neki egyet csak úgy ajándékba... valami kis bizsut... ahhoz aztán tudsz majd viszonyítani. Vagy vidd be egy ékszerboltba és próbáltass fel vele egy gyűrűt.

Beszéld le az ékszerboltban az eladóval. Mond el hogy meg akarod kérni a kezét aztán vidd be a lányt olyan ürüggyel hogy nyakláncot vagy fülbevalót akarsz neki venni valami alkalomból. Az eladó már ekkor beépített ember és ajánlgat neki gyűrűket... felpróbáltat vele 1-2őt és azonnal kiderül a méret... veszel neki egy nyakláncot hogy ne gyanakodjon. Jobb ötletem nincs...

2018. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha veszel neki bizsu gyűrűt, akkor vegyek hozzá nyakláncot és karkötőt is, nehogy egyből leessen neki a tantusz.
2018. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért írtam az alvásos módszert mert én pl nem kelnék fel rá. :D nyilván ha éberen alszik akkor nem jo módszer egyik sem. De hát ezt a párja tudja mennyire alszik mélyen.
2018. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!