Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A nyaralás melyik részén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyaralás melyik részén lenne a legjobb az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Két hét múlva nyaralni megyünk, el akarom jegyezni a barátnőm.

2016. aug. 17. 13:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk este az elején. :) Gyújthatnál néhány gyertyát, esetleg rózsaszirmokat is szétszórhatnál, mikor elmegy zuhanyozni. :D
2016. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Miután egy nagyon szép nap végén tripla multiorgazmusa volt jóvoltadból.
2016. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Girgoy ***** válasza:
66%
Amikor érzelmileg a legjobb hangulatban van. Ne szervezd agyon, csak várj egy érzelmileg alkalmas pillanatot és akkor kérd meg a kezét.
2016. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Mi lenne, ha inkább akkor kérnéd meg, amikor reális esélye van akár nemet is mondani? Nem akkor, amikor össze van zárva veled egy idegen helyen.
2016. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, utolsónak annyit hogy szerintem ha a wcn ülve kérném meg akkor is igent mondana. Persze szeretném feledhetetlenne tenni számára a pillanatot :)
2016. aug. 17. 13:36
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a wc-n ülve mindenképp feledhetetlen lenne. :D Amúgy szerintem se szervezd túl, inkább valami alkalmas hangulatban kérd meg, ne valami agyoncicomázott nyálas éttermi vagy tengerparti jelenetet rendezz.
2016. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

#4


Optimizmusod még az enyém is alulmúlja.

2016. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#6


'pic.


"Csám csám de finom ez az oldalas!"

"Igen, lehet azért, mert dupla Kotányit raktam hozzá"

"Hozzám jössz?"


:D 'pic!

2016. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem este a naplementében menjetek el sétálni,keressetek egy nyugalmas helyet, és kérd meg a kezét. Ne szervezd nagyon,legyél spontán.
2016. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok.. Mi egy hosszú hétvégére mentünk el pihenni,odafelé úton vitt egy helyre a párom ahol megkérte a kezem. Ha az időpontot nézzük,mindenféleképpen az elején tedd meg,bearanyozza a nyaralasotokat.
2016. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!