Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok a nagycsalád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagycsalád előtti eljegyzésről?

Figyelt kérdés

A napokban jött fel a téma "úgy szokták" eljegyezni a lányokat amikor minden anyós és após ott van. Nekem ez elég furának tűnik. Szerintem ez sokkal személyesebb dolog.


Azt azért hozzáteszem, hogy nem vagyok egy tömeg ember figura/buli arc.


2018. febr. 6. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen ez volt a hivatalos formája az eljegyzésnek, a szüleim is így jegyzeték el egymást. Sőt, náluk úgy volt az egész, h nem apukám kérte meg anyukám kezét, hanem apukám keresztszülője állt fel és kérte el a nagypapámtól anyukám kezét, mint a "vőlegény nevében", miközben apum is ott ült :D

Hiába tartom szép szokásnak, de én is azért ezt egymás közt "rendezném el" és max a családot meghívnám egy eljegyzési ebédre :)

2018. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ismertségi körömben minden eljegyzés privát mód történt, és ha egyszer velem is megtörténne, én is ennek örülnék. Égne a pofám az egész rokoni banzáj előtt, baromi kellemetlen lenne. Egyébként ezt nyugodtan meg lehet beszélni a partnerrel, hogy ki hogy preferálná.
2018. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem (és a párom szerint is) hlyeség.
2018. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem minden nyilvános eljegyzés borzalmas, és ha valamilyen ünnepen történik, még snassz is. Azok mellett, hogy két ember kisajátítja az ünnepet. Nekem ez a rémálmom, és remélem, hogy ha sor is kerül egyszer eljegyzésre, akkor nem a nagycsalád előtt fog megtörténni. (Főleg miután jó páran bele is köptek már a levesembe, nem kell, hogy jöjjenek jópofizni.)


Ráadásul a nyilvános eljegyzés - amennyiben meglepetés - hatalmas nyomást helyez a lányra. Úgy értem, szerencsétlen még nincs kész erre, de a lakoma, torták megrendelve, a család összehívva - hogy mondjon úgy nemet?


Szerintem sokkal szebb egy meghitt pillanat kettesben valami szép, általatok kedvelt helyen (pl. kirándulóhelyen), mint az egész család előtt jópofizni meg rongyot rázni. Én jobban örülnék, ha ez a mi ünnepünk lenne, és nem kellene mindenkinek megfelelni közben.


22/N

2018. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én utalok szerepelni, nem bírom az ilyen zavarbaejtő szitukat, szóval merem remélni, hogyha erre kerül a sor, akkor nem nyílt téren, mindenki előtt kéri majd még a kezem a párom, mert az nekem kellemetlen lenne.

Az eljegyzési ebéd utána viszont oké.

2018. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromsag. Megjegyzem, voltam 120 fos eljegyzesi bulin, milliokba kerult. Mar el is valt az ifju par...
2018. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem lagzi volt, eljegyzes. Zenekarral. Mindennel. Kastelyban.
2018. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány kifejezetten jó kapcsolatot ápol a kiterjedt rokonsággal,ok.


Nálam az ellentéte áll fent, úgyhogy egy ekkora felhajtást nem értékelnék.Akkor kérjen meg,ha kettesben vagyunk egy parkban, vagy mit tudom én.Szerencsére olyan párom van,aki szintén nem akar ennek nagy feneket keríteni.

2018. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan. Én ilyet képzelek el, hogy ketten megbeszéljük, hogy összeházasodunk és az eljegyzés tehát a gyűrűhúzás a családi vacsorán van. Nekem ez sokkal inkább közös döntést erősíti, minthogy meglepiként térdelésbe vágja magát a csávó valami váratlan helyzetben.

Persze a letérdelős műsor a család előtt, mint közönség előtt van, akkor az ugyanúgy nem tetszik, sarokba van a lány szorítva szinte..

2018. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik a közönség előtti lánykérés, sokkal jobban örülnék, ha úgy kérne meg,hogy csak ketten vagyunk . Utána ráérünk bejelenteni és megünnepelni a családdal.

Az eljegyzési videókon amiken más bekönnyez és tök szépnek tartja én folyamatosan arra gondolok,hogy milyen kínosan éreztem volna magam a csaj helyében, hogy annyi ember előtt és hogy videóznak is.

De egyébként vannak olyan emberek,akik teljesen összevannak nőve a családdal(jó értelemben) és tökre belefér és örülnének ilyen eljegyzésnek.

2018. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!