Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem lehet még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet még olyan férfivel sem eljegyzésről beszélgetni (CSAK beszélgetni), aki elvileg komolyan gondolja a kapcsolatot, több éve együtt van a párjával és elvileg házasságpárti?

Figyelt kérdés
Miért nem érdekli ez a férfiakat egyáltalán? :(
2017. dec. 24. 23:47
1 2 3
 1/23 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ne általánosíts.. Engem érdekel és szeretnék megházasodni.
2017. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Úgy általában a férfiakat azért nem érdekli, mert csak egy papír,, és nem erre nevelik őket kisgyerek koruktól kezdve, na meg elég rosszul is járhatnak egy ilyen papírral. Bár az eljegyzés nincs lepapírozva, de annak a folytatása a papírozás (házasság).

Házasságpártiságot pedig sokan mondják csak azért, hogy a nő elégedett legyen, pedig úgy hiányzik nekik a papír, és az esküvő körüli pénzszórás, mint egy púp a hátukra.

2017. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet, hogy mégsem akar házasodni, vagy legalábbis nem veled?


22/N

2017. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%

Engem érdekel. Velem akár első beszélgetéskor is lehet tervezni a közös jövőt, ha szimpatikus a hölgy!


Ha pozitívan gondolom, akkor szerintem meglepetésnek akarja az eljegyzést. Remélem, hogy ez az oka, hogy nem akar beszélni róla.

2017. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
Mert a férfiak nem csak a saját kárukon tanulnak. Normális férfi önszántából, a mai femináci világban nem nősül meg.
2017. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Nő vagyok és nem érdekel lol.

De persze, ha ezt leírom, akkor általában ugyanezek a feminácizó férfiak írják, hogy milyen emancip_nci az, aki nem akar házasodni.

2017. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%

#6 Felejtsd el! Én nem fogok egy nőt sem bántani azért, hogy nem akar férjhez menni.

De az nem tetszik, ha kutyát tart gyerekek helyett.

2017. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az csak elvileg gondolja komolyan gyakorlatban még nem .
2017. dec. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Mert a pasikat nem érdekli, csak a nő miatt teszik meg. Esküvő, lagzi plàne csak nyűg nekik, csak a nő kedvébe akarnak járni.
2017. dec. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
#6 ritka vagy mint a fehér holló, a legtöbb nőnek a nagy esküvő az életcélja, ahol egy napra ő a hercegnő. Gyerekkoruktól kezdve erre kondicionálják őket.
2017. dec. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!