Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Idén fogom megkérni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén fogom megkérni a párom kezét, és nem tudom pontosan, hogy hogyan kérjem ki az édeapjától?

Figyelt kérdés

A párom szülei elváltak, és a párom az anyukájával és nevelőapukájával lakik. A vér szerinti apja nme igazán foglalkozik a lányával, és mivel nincsenek túl jóban ezért érzem nehézkesnek azt, hogy engedélyt kérhessek, hogy megkérjem a lánya kezét. A lány Anyukája illetve nevelő apja nagyon szeretnek engem, szóval tőlük nem félek ezügyben. A vérszerinti apukával úgy terveztem, hogy felhívom, hogy találkozzunk, és egy kv mellett megbeszélném vele. Eddig nem nagyon beszélgettem vele, nem ismerjük egymást. Egyéb ötlet javaslat?


Én 22F és a párom 21L


2018. máj. 4. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne a vér szerinti apjától kérd ki, hanem akit apjának tekint és aki a párodat gyermekeként szereti...
2018. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Egyéb javaslat: ilyen fiatalon ne házasodjatok, mert válás lesz a vége! Cuki vagy, meg aranyos, de minden mondatodból sugárzik, hogy gyerek vagy még. Ne kell elkapkodni a dolgokat, a házasság (ideális esetben) egy egész életre szól.
2018. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

2# +1

és vedd észre, hogy ebben csak ti dönthettek, így az engedélykérés istenkáromlás.

2018. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is a nevelőapukájától kérd el a kezét, a vér szerinti apukát esetleg hívd fel, h mire készülsz, vagy azért az illendőség kedvéért hívd el valahova és személyesen közöld vele. Ha bunkó, akkor úgysem fog elmenni a találkozóra, úgyh lényegében mindegy is.
2018. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Jajj 2# annyira bírok ilyeneket mint te. Ne házasodjatok mert válás lesz... És ezt te honnan tudod? Az angol tudósok? Esetleg jövőbe látó vagy? Vagy, h sokat vagy itt fent s csak a negatívumokat érzékeled a házassággal kapcsolatban? Ne szólj ebbe bele, h mit csináljanak és mit ne. Nem ezt a kérdést tette fel a kérdező! Az már rajtuk múlik, h mit hoznak ki belőle!
2018. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
5# vagyok: Plusz a válás nincs korhoz kötve. Aki 30 évesen házasodik is elválik, vagy nem. Ezt nem tudod előre megmondani
2018. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%

Az esküvő olyan minta a temetés csak tortával

Nem értem én sem miért kell ilyen fiatalon eljegyezni valakit, meg esküvőre gondolni

21 ,22 evesen élni kene szórakozni tanulni utazni nem önkéntes “börtönbe” vonulni

2018. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem elég, ha csak az édesanyjával és a nevelőapjával beszélsz.
2018. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
A párodat veszed el, az Ő élete és minimum feltételezhető, hogy nem a családjától veszed meg pénzért. Nincs szükség senki engedélyére hozzá. Édes Istenem...
2018. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Elég az Anyukája és a Nevelőapukája.

Sőt,az én egyij barátnőm is így nevelkedett éa kifejezetten utálta a vérszerinti apját.

2018. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!