Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Évfordulón gáz megkérni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulón gáz megkérni? Ezüst gyűrűvel lehet?

Figyelt kérdés

Nemsokára évfordulónk lesz. Gáz olyankor megkérni a lányt?

Ha nem szereti nagyon az aranyat,akkor szabad mindőségi ezüst gyűrűvel? Vagy inkább fehérarany?



2018. febr. 23. 11:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azért kéred meg, mert nincs más ajándék ötleted, akkor nem gáz. És az ezüst és fehér arany is remek választás. :)
2018. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért,jó alkalomnak gondolom, csak nem akarok cikin kijönni.
2018. febr. 23. 11:44
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő rendben van.

Engem az első randi évfordulóján kértek meg, a nővéremék pedig esküvőre is ezüst gyűrűt választottak.

Biztos örülni fog, hogy tudod, hogy nem szereti az aranyat és hogy tudod mikor van évfordulótok :)

2018. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem örülni fog neki. Az ezüst is teljesen jó, nekem is ezüst volt a jeggyűrűm. De a fehérarany is nagyon elegáns.
2018. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam kap valami kis "sima" ajándékot az évfordulóra,meg virágot. Este elviszem vacsizni és a helyen ahova tervezem van egy kis tó az étterem udvarán, szépen ki szokták világítani,két fogás közt kivinném oda és ott a tónál adnám oda a gyűrűt. Tenném fel a nagy kérdést.

Vagy ez nagyon nyálas?

2018. febr. 23. 11:51
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon szép lesz! :)

Sok sikert! :)


29/N

2018. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Engem honapfordulon kertek meg, szerintem jo volt, mert elvitt a parom ebedelni, mintha csak a honapfordulot unnepelnenk, nem is szamitottam masra, aztan jott a meglepetes. :)
2018. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem evfordulon egyaltalan nem gaz, pedig az ilyen karacsonyi meg szulinapi megkereseket annak tartom. De az evfordulo egy alapbol is kozos unnep, szerintem tok jo, ha ezt lanykeresse alakitjatok.
2018. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

Egyik sem gáz. Fehéraranyat majd tartogasd karikagyűrűnek, ha a sima aranyat nem szereti.

31/f

2018. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz szerintem sem. Nem tudom mennyire utálja az arany dolgokat, én is rühellem, nem is áll jól, de nekem még a fehérarany sem tetszik:( Ezüstből viszont láttam egy-két olyan gyönyörűt, hogy hiába olcsó és nem hordok gyűrűt, simán elfogadnám:DD
2018. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!