Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan, akinek nem tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek nem tetszett a gyűrű amit kapott?

Figyelt kérdés
Vagy mire megkérte a kezedet, már ismerte az ízlésedet, esetleg előre megbeszélt volt, hogy mi az elképzelés? Én még messze nem tartok ott, csak eszembe jutott, hogy előfordulhat, hogy azt mondom meglátva a gyűrűt, hogy úristen ezt én nem akarom hordani, vagy hogy van ez?
2018. máj. 20. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ráérsz ezen akkor görcsölni, ha majd ott tartasz!
2018. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
ajándék lónak...
2018. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem gorcsolok rajta, csak eszembe jutott lehet e ilyen...
2018. máj. 20. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett sajnos, de hàla az égnek kicsit szorított is, így kicseréltük ;)
2018. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 peca1000 ***** válasza:
25%
Az első feleségemnél elmentünk az ékszerboltba, kiválasztotta magának meg nekem, felpróbáltuk és megvettem őket, így legalább olyat kapott ami tetszett is neki, meg jó is volt rá méretben. Előtte csak szóval megtudakoltam, hogy akar e hozzám jönni. A másodiknál ugyanígy volt, de ott csak neki vettem, amit kiválasztott és felpróbált, mert nekem jó volt a korábbi is (úgy se hordtam előtte sem, ahogy most sem, minek vegyek magamnak újat).
2018. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Masra szamitottam mert korabban mast mutattam neki,de osszessegeben olyan szinu formaju lett mint amilyen az izlesem,viszont beillene karikagyurunek is,amivel az a gondom h a gyurus ujjamra is szeretne egy karikagyurut mint hazassagi gyuru.Igy viszont mindket kezemen szeles gyuru szerintem hulyen fog mutatni. De maga az igyekezete,h ekszeresszel kizarolag szamomra keszittette teljesen meghatott es igy a gyuru is nagy becsben van tartva:)
2018. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tini koromban tartottam tőle, hogy mi van, ha nem fog tetszeni. De 5 év járás/együtt élés után tökéletesen gyönyörű gyűrűt választott a most már férjem!
2018. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel tudja, hogy nem szeretem a sárgaaranyat, alap, nem azt kaptam, így már nem lehetett, hogy "nem tetszik".


Egyszerű kis gyűrű, nulla csicsa, szeretem nagyon.

2018. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!