Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tetszik a gyűrű amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a gyűrű amivel megkérte a kezem. Szerintetek megharagudna a barátom ha nem hordanám? 25n

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 19:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem tetszik? Nekem nem esne jól...
2018. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ hogyan közlöd vele.Ha nem hordanád amúgy én tuti megsértődnék.Én ha csaj lennék és ez történne akkor először is biztosítanám a vőlegényem arról, hogy nagyon örülök amiért méltónak talált és feleségül kért és, hogy nagyon szeretem.Aztán szépen finoman elmondanám, hogy a gyűrű vizuálisan nem az esetem, nincs vele semmi baj, csak az én személyes ízlésemnek nem felel meg de nagyon örülök neki, annak amit jelent, de ha lenne rá mód, hogy kicserélje akkor azzal nagyon boldoggá tenne, cserébe én is őt...
2018. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Férfiként mondom, hogy nem muszáj hordanod a gyűrűt. Az, hogy neked nem tetszik, nem a Te bajod! A párod arra nem volt képes, hogy elvigyen magával és együtt válasszatok. Én biztosan vinném a párom. Naivan azt gondolom rólad, hogy nem elvárásod a több százezer forint értékű gyűrű, ha pedig elvisz és pl 20-30 ezer forinttal drágábbat választasz vagy választana a párom, nem akadékoskodnék, ugyanis egyszer veszem meg, ráadásul eljegyzés, és valószínűleg egy életen át viselni fogja a kezein, ezért olyan gyűrűt viseljen, ami neki tetszik!
2018. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Kifingatnád? :D


Miért nagyon csicsás? Mondjuk én soha nem nézem az emberek gyűrűit. És igen, rosszul esne neki.

2018. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Még kintebb. :D
2018. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy én gondolom ilyen filmszerűen a dolgokat, de ha valaki annyira szereti a másikat hogy csak na akkor a gyűrű csak egy jelkép és legyen az bármilyen egyszerű ha szívből adta az egyik fel úgy szívből hordja a másik:)
2018. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

A 3-ashoz szólva: én nem örültem volna ha elvisz a párom magával gyűrűt választani. Nem valami spontán megoldás, oda a meglepetés, de hát ízlések és pofonok. Szerintem van abban valami kedves, hogy belegondolok, hogy a párom nézelődött és időt áldozott arra, hogy milyen gyűrűt vegyen, ne csak ilyen 'bökj rá, oszt jóvan'.


Amúgy kérdező mióta vagytok együtt? Már ismernie kéne a stílusod, az ízlésed nem? Ha nem akarod megbántani azzal, hogy elmondod, hogy nem tetszik, akkor mondhatod, hogy zavar a gyűrű (persze ha nem viselsz másik gyűrűt sem)

A legjobb lenne talán elmondani, kényes téma és esélyes, hogy sértődés, de talán az lenne a legjobb.

2018. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem hordod, akkor biztos sértődés lesz.

Elvileg vele akarod leélni az életed, ő lesz a férjed: tudjatok már ennyit megbeszélni, hogy nem tetszik a gyűrű.

2018. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%

"Én biztosan vinném a párom." - ha lenne párod.

"ráadásul eljegyzés, és valószínűleg egy életen át viselni fogja a kezein, ezért olyan gyűrűt viseljen, ami neki tetszik!" - nem, az nem az eljegyzési gyűrű, amit egy életen át viselni fog.

2018. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

6# Nem egyszerű gyűrű.

5 éve vagyunk együtt.

2018. ápr. 11. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!