Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők, akik már rájöttetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik már rájöttetek hogy nem ti vagytok az igazi a párotoknak! Hogy tudtok a mindennapokban boldogok lenni?

Figyelt kérdés
Ha már tudjátok hogy így van, hiszen minden feltétel adott lenne hogy megkérje a kezeteket, de nem teszi. Csak hárít, nem akar róla beszélni, ígérget, sőt esetleg célozgat rá hogy nem olyan ez a kapcsolat. Hogyan lehet leküzdeni ezt a fájdalmat, és élni a mindennapokat, jókedvűnek lenni, ugyanúgy kedveskedni neki? A szakításnak nem sok értelme van, főleg ha együtt éltek évek óta, van gyerek esetleg, semmi garancia nincs rá, hogy majd megtaláljátok a nagy őt aki oda lesz értetek szívből. Tudom ez a legtöbbször így működik, az egyik fél szereti csak a másikat. A másik csak beletörődik hogy ez van, közben vár az igazira, akit majd feleségül vesz hamar.
2018. máj. 21. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

jézusom...

azért mert nem vesz el, még szerethet.

annyira szánalmas, mikor a nőtársak szinte presztízskérdést csinálnak abból, hogy feleségek lesznek-e.


sok esetben érzem azt, hogy igazából nektek a férfi csak azért kell, hogy elvegyen, gyereket csinákjon, részben vagy egészen eltartson.


az érzelmek nem azon múlnak, hogy van-e róla bizonyítványod.


a hétköznapokban mutatkotzik meg, hogy szeret-e.

2018. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

ha a lepontozod a válaszomat, attól a tények még nem változnak.


ha azt gondolod, a párod nem az igazi,mert nem vesz el, ez azt is mutatja, hogy te érdekember vagy, nem vagy belé szerelmes, és akkor lenne csak az igazi neked, ha holnap megkérne.


az ilyen erőszakos csajokat ritkán bírják a pasik.

2018. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
91%
A legtöbbször csak sajnálni tudom, ha így működik. Egyébként nem így működik.
2018. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

És ti egyáltalán beszéltetek valaha házasságról, vagy a képzelet szüleményéből következtetsz ez alapján arra, h nem szeret. Mert ha ő ezt előre közölte, h nem házasság párti, akkor nem értem, h min csodálkozol? Plusz miért akarod kiharcolni a gyűrűt?! Mennyivel lesz jobb egy "kinyíltam" gyűrű, mint ami valós érzelemből jön?

Ja és, h h lehet ezt "túlélni"? Kommunikációval és kompromisszummal.

2018. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Akinek ez màr leesett, ràjött erre, rég nincs pàrkapcsolatban ezzel az adott személlyel. Mert minek? Èrtelmetlen egy jövőtlen kapcsolatban tengődni.


Èn meg azt nem értem, hogy azoknak akik megelégszenek egy pasim- csajom típusú kapcsolattal, és nekik valóban így jó (nem csak titokban beletörődtek abba, hogy sose veszi el őket a palijuk)miért fàj az, ha valakinek elvi kérdés a hàzassàg, és nem megy hosszútàvon olyan kapcsolatba aminek szàmàra nincs jövője, avagy kilép egy adott kapcsolatból, mert évekig csak hazugsàgokat, hitegetést, kamukifogàsokat kapott, màst nem, netàn egyszerűen csak neki a baràtnősdi kevés.

Vannak akiknek pont annyira természetes része a hàzassàg a kapcsolatnak ( ha minden adott ami ehhez kell) mint màsnak az összeköltözés, vagy a gyerekvàllalàs. Ezen mit nem lehet felfogni???


Kinek mire van igénye. Erről szól a dolog, és mi a fontos, illetve, hogy ezek az igények passzolnak- e egymàshoz. Èn magam se maradtam volna 1-2 évnél tovàbb senki csaja. Volt idő mikor ezzel- azzal jàrogattam, de egy idő utàn többre volt igényem. Ennyi.


Amúgy akinek fontos a hàzassàg, nem fog azon kívül gyereket szülni, köztudott, hogy az ilyeneknek csak nagyon kis %- àt veszik feleségül. Kismillió ilyen példa van a környezetemben is.

2018. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!