Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Honnan tudhatjuk, hogy ő e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatjuk, hogy ő e az igazi? Ha menyasszonyom elfogadta a lánykérő gyűrűt, akkor nagy eséllyel úgy érzi én vagyok neki az igazi?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt,2.5 éve együtt élünk,fél éve megkértem a kezét,egyből a nyakamba borulva elfogafta a gyűrűt.


Én 31 ő 30 éves


2015. aug. 29. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
ha ezt a kérdést fel kell tenned, akkor nem vagy biztos ebben.. ha tényleg az "igazival" van dolgod, akkor pontosan tudod a szándékait és a sajatodet is
2015. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Sose értettem ezt az igazi dolgot. Ha mindenkinek csak egy nagy Ő lenne, akkor néhány ember rossz döntése borítaná mindenkiét. Tehát nem csak nem életszerű, de nem is logikus. A házasságnak elsősorban nem érzelmi, hanem racionálisan végig gondolt döntésnek kell lennie, hogy "igen, ez az az ember, akivel leakarok élni egy életet". Ha te úgy tekintesz rá, akkor igen, ő az igazi. Ha nem, ne kérd meg a kezét, mert felesleges fájdalmat okozol neki.
2015. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért bizonytalanodtál el?
2015. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor vagy nem ő az igazi, vagy beparáztál az elkötelezettségtől (vagyis te nem vagy igazinak való), vagy csak kíváncsi mert fogalmad nincs mit jelent ez.
2015. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha a kérdés felmerült benned, akkor az igazit még nem találtad meg.

De semmi baj, ha kölcsönösen szeretitek és tisztelitek egymást, hosszú és tartalmas házasságotok lesz.

Nem muszáj feltétlenül megtalálni az igazit. Van, aki megöregszik, addig keresi az igazit, és közben elfelejt élni... aztán kapuzárási pánikban éppen beleszalad valami fatális tévedésbe, és pár év múlva már a válás körüli hercehurcák mennek...

2015. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!