Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akik az első párjukkal maradta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az első párjukkal maradtak, honnan tudták hogy tényleg Ő az igazi?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszabb kapcsolat után, ahol már elmúlt a a nagy lila köd és nincs az a nagy érzelmi pezsgés.

Ahol mindkét fél hibái már láthatóak, problémák/viták/piszkálódások adódnak, de emellett két értékrendben, szemléletmódban hasonló emberről van szó, akik alapvetően jól kijönnek egymással több év után is.

Honnan lehet tudni hogy Ő az igazi, ha már nincs meg az a nagy szerelmi lángolás?



2015. ápr. 12. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt javaslom, olvasd el az igazi keresésről szóló tanmesét. Nagyon hasznos azoknak, akik magazinokon és lányregényeken szocializálódtak.
2015. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

hogy olyanok vagytok mint két testvér(értsd jól)

mindig van miről beszélnetek, egy hullámhosszon vagytok, ismeritek egymást, mintha mindig is együtt letettek volna, egyek a céljaitok a fő irányvonalakban, stb


van i olyasmi mondás, hogy két ember nem akkor szereti egymást igazán amikor egymásra néznek, hanem amikor egy irányba néznek.

2015. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A lángoló szerelem egyszer elmúlik mindenkinél, de marad helyette a szoros szeretetkapcsolat. Ha van közös beszélgetési témátok, és el bírjátok viselni egymást anélkül, hogy minden nap hajba kapnátok, akkor az az igazi párod.
2015. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jöttem rá, amikor valami marhaságon összekaptunk, szó szót követett, már jöttek a sablondumák, és egyszer csak összenéztünk, és elkezdtünk mind a ketten hahotázni. Annyira irreális volt, hogy butaságon veszekszünk:-)
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani, egyszerűen érzem. De sokat segített, hogy nagyon sok dolgon mentünk át, és végig mellettem maradt és fordítva. Alkoholista anya, agresszív család, anyagi nehézségek, egészségügyi gondok stb.

Ha nincs velem hiányzik, naponta többször eszembe jut, felhívom csak azért, hogy halljam a hangját stb. Apróságok, amik mellett persze a legkisebb hülyeségen is képesek vagyunk összeveszni, de mégsem kell más, mert csak őt szeretem :)

2015. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es! Igen! Butaságon is jól össze lehet kapni, de ami a lényeg, hogy 1-2 óra múlva már olyan, mintha nem történt volna semmi. És itt nemcsak az egyik fél enged, vagyis békül, hanem egyszerre, mind a ketten békülnek.
2015. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én voltam az első gyerek imádtam hogy mindent megkapok és meg is kaptam. Aztán születtek a többiek mindig undok voltam velük szerettem mindent a magamévá tenni. De amikor meg ismertem Őt nem gondoltam volna hogy ez bármikor is változni fog. De változott.. Mikor már észre vettem, hogy ha elosztozunk valamit akkor gondolkodás nélkül neki adom a nagyobbat.:) Ilyen máskor soha nem volt senkinél. Ez volt számomra az első jel. Aztn sorra jött a többi. Szerintem ez mind személy függő, hogy kinek milyen a nagy ő. Ez emberenként más és más. De a legfontosabb amiben szerintem mindenki egyet ért az hogyha csak ő tetszik neked sak ő kell és senki más lehet hogy az elején ha megláttál egy szeebb fiut akkor vele is bele gondoltál abba hogy na vele lehet hogy jobb lenne. De nekem lassna egy év után nincs ilyen kétségem. Csak ő kell! Csak ő tetszik! Csak őt akarom! Senki mást. Soha nem lennék képes megcsalni. Minden pillamatban vele akarok lenni. Az én nagy ő-m mivel én már meg találtam, nekem ő a tökéletesség.
2015. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4-es ez nálunk is előfordult már néha :) Persze olyan is amikor mindenfélét mondunk egymás fejére...

Alapvetően jól megvagyunk, többször előfordul hogy ugyanarra gondolunk amikor előtte meg se beszéltük, jól érezzünk magunkat egymás társaságában. Néhány dologban viszont különbözünk. Leginkább hogy én több ölelésre, csókra vágyom amit ő nem annyira kezdeményez magától, és emiatt kicsit néha úgy érzem hogy hiányérzetem van.

Lehet kicsit túlreagálom a dolgokat és ezek nem is olyan fontosak, csak nincs mihez viszonyítanom..

2015. ápr. 12. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont onnan, hogy jól kijönnek, sok év után is... :)
2015. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt érezzük. Érzem, hogy megtaláltam a másik felem, mert Ő egyben a lelki társam is. Egy hullámhosszon vagyunk. A házasság, gyerekvállalásban is azonos az elképzelésünk, mindketten ilyen szempontból klasszikus felfogásúak vagyunk. Ha még esetleg vita is van nálunk, akkor is legbelül érezzük, hogy mi mindig együtt fogunk maradni, bármi is történik. De ezt így szavakkal nehéz elmondani, inkább érezni kell. A másik az, hogy a hibáival együtt is szeretem és nem próbálom meg megváltoztatni. Nálunk pl a szerelem mellett ott van a szeretet is. :)
2015. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!