Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi 1 év után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 1 év után azt mondja, nem olyan ez a kapcsolat, hogy eljegyezzen, attól mit lehet várni?

Figyelt kérdés
Az elején mindig ő mondogatta, hogy örül hogy megtalálta az igazit bennem, és hogy neki már komoly tervei vannak pár éven belül. Nem akar már komolytalan járogatást senkivel, 2 éven belül szeretne házasodni. Aztán az első évfordulónk után feljött a téma újra, és ezt a választ kaptam, hogy igazából ő már nem gondolkodik rajta hogy eljegyezzen mert fél éve nem érzi jónak a kapcsolatot, bizonytalan lett. Ebből akkora veszekedés lett hogy szakítottam vele, és elköltöztem tőle. A külön töltött napok alatt nem igazán harcolt értem hogy visszamenjek, de mivel én szeretem, adni akartam neki még esélyt. Most 2 hónapja boldogan élünk, minden harmónikus. Csak az én fejemben nem, bennem minden nap ott van a gondolat, hogy ő bizonytalan bennem, nem vagyok számára megfelelő, hogy már soha nem lesz ebből semmi komoly. Magam sem tudom mit várok ettől a kapcsolattól. A mindennapok jók, de távlati terveim már nincsenek. Valószínűleg soha nem fog feleségül venni, hanem majd mellőlem megtalálja az igazit és lelép. De ha bármikor is megkérné a kezem, én már nem tudnék neki örülni ezután a kijelentés után, csak azt érezném hogy na feladta, nem jött jobb nő, és most megalkuvó lett. Azt sem értem hogy miért mondta ezt a szemembe, még ha bizonytalan is valamiért, jobb lett volna a kegyes hazugság, és várhatott volna hogy jobbra fordulnak e a dolgok. De azzal hogy ennyire érzelemmentesen, őszintén kimondta az igazat, tulajdonképpen halálra ítélte a kapcsolatot.
2018. máj. 22. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"halálra ítélte a kapcsolatot."


Ezt nagyon jól látod! Ne haragudj, de egy halott kapcsolatba minek mész vissza?

2018. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, ezt a GYK-s szlegben úgy nevezik, hogy "híg fos" :D
2018. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Hogy vehettél komolyan alapból egy olyan embert, aki már a kapcsolat elején kijelentette, hogy megtalálta benned az igazit? :D


Az ilyenek annyira érettek egy kapcsolathoz, mint egy 12 éves.

2018. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"De azzal hogy ennyire érzelemmentesen, őszintén kimondta az igazat, tulajdonképpen halálra ítélte a kapcsolatot"

És ezzel gyakorlatilag megmentetett egy csalfa reménytől. Az sokkal rosszabb forgatókönyv, amikor mis-másol, majd "nem jön jobb" elvesz. Te úszol a boldogságba, minden összejött, és 10 év után 2 gyerek mellett bejelenti, hogy bocs, megvan életem szerelme, de eddig jó volt veled, főleg hogy mostad a gatyámat. Jobb lenne akkor összetörni? 2 kicsi gyerek mellett? Hmm? Az tetszene?


Tanuld meg végre a szerencsétlenségbe is meglátni a szerencsét!


Szerintem így jártál jobban, hogy őszinte volt. Tudod mire számíts, és van lehetőséged tovább lépni (márha végre meg mered lépni). Ez itt a nagybetűs szerelem, és te nagyon szerencsés vagy, hogy nem azután nézelődhetsz, már nyakig benne vagy életbe, ami sosem volt igazi boldogság.

2018. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehat visszamentel a szarba (a pasid adott egy eselyt neked egyebkent valoszinuleg szanalombol), es most jottel panaszkodni? Becsuljed mar magadat egy kicsit!
2018. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én már sokszor bevállaltam a lepontozást de ismét bevállalom a hírhedt megállapításommal: a kapcsolatok többségét a szex ( jobban mondva annak hiányától való félelem) tartja lélegeztetőgépen
2018. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt még 1 esélyt adni, nyilvánvaló, hogy nem akar semmit. Nem te vagy az igazi számára. Tegyetek pontot a végére!
2018. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Otthagynàm.


Amúgy meg: összevesztetek, dobtad, elköltöztél, nem kellettél eztàn sem, nem kapart érted, és ezek utàn TE könyörgöd vissza magad. Ennek mi értelme???? Làtszik, hogy leszarja ott vagy- e neki vagy sem. Tök felesleges ezt így erőltetni. Rég nincs köztetek érdemi kapcsolat, ez egy nagy semmi. A semmiért küzdesz Ne is akarj ilyen emberrel közös jövőt, hamar vàlàs lenne a dologból.

2018. máj. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ennek a férfinak Amaretto vagy Baileys folyik a farkából, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá (vagy bármilyen pia, amitől odáig vannak a nők)?


Hiszen:

- fél évig együtt volt veled úgy, hogy neki rossz volt, de nem beszélte meg veled, nem is akart változtatni

- le se sz.rta h elhagytad

- te szaladtál utána mint egy kiskutya

- tudod nagyon jól, hogy csak egy állomás vagy az életében, mert melletted keresi azt, akit tényleg el fog venni

- nem is tudnál örülni, ha szánalomból (mert ez bizony szánalom lenne) eljegyezne


Ezek után te még kegyes hazugságot vársz tőle? Jobb lett volna, ha évekig hiteget, aztán 5-6 év után hagy el amiatt a nő miatt, aki tényleg az igazi számára, te meg ott maradsz egyedül?


Tudod, azért tette ezt, mert nagyon jól látja, hogy veled bármit meg lehet csinálni. Semmire nem tartod magad, semmi önbecsülésed. Szó szerint a csicskája vagy. De ha neked ez így jó, akkor meg is érdemled, mártírkodj csak tovább.

2018. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lutaker ***** válasza:
100%
Lépj olajra mert csak szeretkezni használ undorító az ilyen pasas.
2018. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!