Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ugye milyen szép gesztus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye milyen szép gesztus?

Figyelt kérdés

Nem igazából kérdés, de úgy örülök és itt annyi frusztrált, depis sztori van, hátha mást is felvidít :)


Párom dédije 95 évesen tavaly ment el, de halála előtt szétosztotta a kis tartalék pénzét a dédunokák között, hogy költsék esküvőre (ugye kis régimódi :) ). A párom ezt a pénzt berakta nyereménybetétbe, szinte meg is feledkeztünk róla. A dédi mindig örült, ha meglátogattuk és mindig mondta a páromnak, hogy milyen aranyos ez a kislány, becsüljön meg :)


Szóval az történt, hogy a párom megkérte a kezem és mondta, hogy megszűntette a nyereménybetétet, abból a pénzből vette :) (meg tudta volna venni a fizujából is, de ő gondolt a dédijére, meg hogy miket mondott stb :) ).


Amúgy is nagyon örülök, de ez a kis gesztus még úgy annyira extra hab a tortán :)


2018. jún. 10. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
És? Mondani bármit lehet ;) Egyébként nyugodj meg, nem ez fogja eldönteni, h egy házasság mennyire is fog jól működni
2018. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, valóban szép.
2018. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha annyira boldog lennél, akkor nem itt örvendeznél, hanem a pároddal, mert ez kettőtökről szól. Nekem is megkérték a kezemet, mégsem kürtöltem világgá, vagy dörgöltem más orra alá, h miből lett. Nekem fingom sincs a párom családi örökségéről és nem is határozná meg a “cukiság” faktort. Komolyodj meg!
2018. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
És akkor? Nem rosszból, de ne gondold már, hogy te vagy az első és egyetlen ember akinek megkérték a kezét. Meg amúgy is, dicsekedd el annak aki kérdezte, hogyan zajlott a lánykérés. Ez kb annyira okoz örömet másoknak, mint amikor valaki mutogatja a 600. képet is a gyerekéről. Ez úgyis csak annak öröm aki átéli.
2018. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Gratula:)
2018. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is szép gesztus :)

Gratulálok és sok boldogságot.

2018. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

én örülök ha örül valaki..


szép gesztus, igen, jó hogy tud élni a múltban is a gondolataival

2018. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem az eljegyzés a lényeg, hanem ez a kis történet mellé :) engem nagyon meghatott :)


Annak aki azt írta miért nem vele örömködöm: mert dolgozni van.


A szintén jegyeseknek: gratula :)

2018. jún. 10. 22:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Illetve nem is a párom “öröksége” adja a cukiság faktort. De szegény dédi sajnos már csak így -koszos anyagiakkal- tudott hozzájárulni a mi boldogságunkhoz, mivel 95 évesen szívroham után feküdt a kórházban, mikor átadta a borítékot.
2018. jún. 10. 23:02
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Figyu, a lelkiismertes nagyszulok, dedszulok ha tudnak, akkor adnak. Nem kell ezen meglepodni. Igen, ez valoban kedves gesztus. Az en nagymamam is ilyen. De nem kotom senki orra ala, mert senkinek semmi koze hozza. :)
2018. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!