Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ugye milyen szép gesztus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye milyen szép gesztus?

Figyelt kérdés

Nem igazából kérdés, de úgy örülök és itt annyi frusztrált, depis sztori van, hátha mást is felvidít :)


Párom dédije 95 évesen tavaly ment el, de halála előtt szétosztotta a kis tartalék pénzét a dédunokák között, hogy költsék esküvőre (ugye kis régimódi :) ). A párom ezt a pénzt berakta nyereménybetétbe, szinte meg is feledkeztünk róla. A dédi mindig örült, ha meglátogattuk és mindig mondta a páromnak, hogy milyen aranyos ez a kislány, becsüljön meg :)


Szóval az történt, hogy a párom megkérte a kezem és mondta, hogy megszűntette a nyereménybetétet, abból a pénzből vette :) (meg tudta volna venni a fizujából is, de ő gondolt a dédijére, meg hogy miket mondott stb :) ).


Amúgy is nagyon örülök, de ez a kis gesztus még úgy annyira extra hab a tortán :)


2018. jún. 10. 22:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet engem azért hatott meg ennyire mert én egyik nagyszülőmet sem ismerhettem :( sajnos a párom nagyszülei sem élnek már.
2018. jún. 10. 23:32
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Sok szeretettel gratulálok! Ne hallgass a negatív kommentekre. Végre egy boldog történet, és nem a válási problémák meg a "mikor jegyez már el" kérdések.

Legyetek boldog!


Üdv.

Egy menyasszonytársad

2018. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, gratulálok én is:)

Aranyos történet, legyetek nagyon boldogok!

2018. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is örülj, ünnepelj csak nyugodtan! Lehet, hogy másnak is megkérik a kezét, de ahhoz mi köze a kérdezőnek?

Az életben jó esetben egy lánykérés van.

Ha valaki világga akarja kürtölni a boldogságát, hadd tegye! Inkább ezt halljuk mindig, mint a sok panaszt!

Kérdező! Hosszú, boldog házasságot, és bő gyermekáldást kívánok!

2018. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Fantasztikus... -.-
2018. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem is nagyon aranyos kis "romi" történet :)

Sok boldogságot és kiegyensúlyozott közös életet kívánok!❤💋

2018. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!