Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a kezem a barátom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem a barátom én nemet mondtam de már megbántam mit csináljak? Most mit gondolhat rólam ha megmondom neki hogy amúgy hozzá akarok menni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért mondtam nemet. Nagyon szeretem.
2018. jún. 23. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

Számomra ilyen helyzetben vége volt a kapcsolatnak.

Pedig beszéltem vele a házasságról már előtte, ő is nagyon lelkes volt, stb., de mikor megkértem a kezét, akkor "nem".

Komolyan, úgy éreztem, mint akit pofon vágtak, és nem értettem, miért mondja, mikor két hete még hozzám akart jönni.


Persze, mikor egy hét után megmondtam neki, hogy hagyjuk egymást inkább, ő is magyarázkodott, hogy "hozzám akar jönni, ne hagyjam el, stb...". Bocs, hogy ezek után nem tudtam elhinni, hogy komolyan szeret.


A menyasszonyom mikor megkértem sírva ismételgette az igent.

Jelentős különbség.


34ffi

2018. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%
De amúgy egy nő miért mond nemet? Túl hirtelen éri a kérdés?
2018. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem szereti eléggé a párját.
2018. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg mennyire igazságtalan az élet... Én 27 évesen, több mint 4 év kapcsolat után sírnék a boldogságtól, ha megkérnék a kezem, te meg vérig alázod és megszégyeníted egy nemleges válasszal, majd azzal, hogy visszatáncolnál.
2018. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem miéert kell ennyire felfujni az egészet

Azt sem értem aki ennyire vágyik a házasságra

Soha nem mennek férjhez mert feleslegesnek tartom

2018. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
#15 Ugyanúgy végletekben gondolkodsz, mint azok, akik viszont csak és kizárólag házasságban tudják elképzelni az életüket, úgyhogy hiába próbálkozol a felvilágosult, értelmiségi nő alakításával.
2018. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%
itt az ideje végre leülni és közösen eldönteni az eljegyzést, nem meglepik lánykérésekkel hülyíteni a másikat.
2018. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

#16 nem próbálkozom semmivel egyszerűen csak nem értem nem kell többet látni mint ami. Nem adok elő semmit

Nem értem miért ragaszkodik valaki ennyire ehhez amikor SZERINTEM ez csak egy papír és felesleges dolog plusz macerás is. Attól meg nagyon szeretheti egymast két ember és nagyon komolyan gondolhatja a kaocsolatot csak mert nincs házasság ami pénzkidobás és sok stressz.

2018. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
32%

17-es, most már mindegy... lehet, itt sem volt megbeszélve a jövő.


Ebben az esetben zsákbamacska a dolog ha viszont beszéltek róla, akkor viszont egyértelműen kuka a csaj - mint nálunk anno. :(

2018. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
Késő bànat! Ha van önbecsülése elhagy. De az lenne a minimun hogy ezek utàn max a csaja leszel és soha nem vesz el. Ha pasi lennék dobnàlak ezek utàn. Az 100%.
2018. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!