Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyeim, nektek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, nektek hogyan kérték meg a kezeteket? Uraim, hogyan kértétek meg a párotokat, hogy legyen a feleségetek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 10:36
1 2
 11/16 tozser ***** válasza:
19%

Ez a "letérdelt elém.." érdekes dolog.

MIÉRT "kell" letérdelni ahhoz, ez (főleg) egy amerikai szokás engem mindég a "lovag-korra" emlékeztet amikor a

le térdeléssel elismeri a ffi a nő "felsőbb rendűségét".

Az,hogy a tévé élő adásában vagy máshol a nagy nyilvánosság előtt teszi, az már pusztára azért lehet mert valahogy' mindenképpen "híres ember" szeretne azzal lenni?

2018. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

10-esnek írnám, hogy vélhetően többünknek volt egy-egy módszer túl "nyálas", talán ez lehet az osztályozás alapja.

Másrészt, ha már emancipálódtunk, és partnerként tekintünk a másikra, minek a térdelés - 6-ossal egyetértve beszéljük meg ok, és ha kell a romantika, ünnepeljük meg!

2018. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11. Nem kötelező a letérdelés, ha valaki annyira komplexusos, hogy ezt a szép gesztust pl megalàzónak, meg alsóbbrendűségnek érzi. Amúgy az a kapcsolat amiben ezt érzi ha letérdel a pàrja elé, az egy kalap szar.

Nàlunk egyszerűen a lànykérés része volt a letérdelès, én hiànyoltam volna, ha nem teszi, a férjemnek meg alap volt ez a dolog. Nem tudom, nem kérdeztem miért tette, csak egyszerűen megható pillanat volt, és csak ez érdekelt. Nem az hogy ki térdel le lànykéréskor és miért teszi. Semmit sem KELL, csak opció. Pl az is az, ha te soha senkivel nem hàzasodsz össze. Így vilàgos?

2018. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy az a kapcsolat amiben ezt érzi ha letérdel a pàrja elé, az egy kalap szar."


Ahogy az is, ahol a csaj elvárja, hogy a másik megkérje a kezét...

2018. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

"Ahogy az is, ahol a csaj elvárja, hogy a másik megkérje a kezét..."


Mi van? Ez meg honnan jött neked? Sehol nem írtam, hogy elvártam a lánykérést, ahogy a letérdelést sem vártam el, mindössze számomra ez alap gesztus egy lánykérés során, ennyi. Ettől még nem kellett volna letérdelnie annak aki megkér, ha nem akart, mégis mindkét pasi megtette aki életem során megkérte a kezem. De pl a férjem is úgy van vele, hogy ez az alap. Felfogtad?


Egyébként nem túl sok variáció előzi meg 2 ember házasságkötését..


1. X hónap/év kapcsolat után a férfi megkéri a nő kezét

2. Csak megbeszélik egymással, hogy összeházasodnak. Ilyenkor még az esküvő előtt vagy beiktat a pasi egy lánykérést is, vagy nem.

3. Általánosságban beszélgetnek egymással arról, hogy hogyan képzelik el az életüket a jövőben, szeretnének e a megfelelő társsal házasságban élni, vagy elutasítják-e ezt a kapcsolati formát. Aztán, eltelik x idő, és ha úgy gondolják, együtt szeretnék folytatni, a pasi megkéri a nő kezét. Pl nálunk is ez volt.

Vagy esetleg innen jöhet még a 2. verzió is, hogy lánykérés nélkül megbeszélik a kettejük házasságát.


Egyik fenti esetben sem ELVÁRJA az egyik, hogy a másik megkérje. Azt azok a nők csinálják akik évekig kussban várakoznak a lánykérésre, és itt gyakorin sírnak, hogy 5- 10 év után sincsenek megkérve. Ez egy teljesen más kategória, ne vonj párhuzamot, mert értelmetlen. Semmilyen szinten nem tartozom közéjük.

2018. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

26. születésnapomon. Hazaestem előző éjjel a melóból, kóma az ágyba

Reggel, mire sikerült felébrednem a gyűrű az ujjamon volt, ő meg vigyorogva kérdezte leszek e a felesége. Bérelt szobában éltünk ( mással egy lakásbab) ezüst gyűrűt kaptam, nem térdelt le, borzosak voltunk, halóingben\pizsiben, az előző esti sebtében lemosott smink maradvanyaival és még is úgy érezten, hogy a világ legboldogabb nője vagyok.

2018. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!