Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Már két éve együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két éve együtt vagyunk, de nem jegyzett el. Hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja én vagyok az igazi szerelme mégsem jegyzett el, szeretne velem közös házat is. Mi kell hozzá, hogy rá vegye magát? A tesója most lett el jegyezve és azt mondta nem is érti, mert elég sokat veszekednek ő addig biztos nem tette volna amíg nem okés minden. Lehet ezt ránk is értette mert voltak kisebb nagyobb viták köztünk. Én már nagyon szeretném, szeretnék esküvőt is. Ő 29 F én 24 L
2018. dec. 28. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

szerintem ezt nem nagyon lehet eroltetni vagy kieroszakolni, vagyis lehet, de nincs sok ertelme , kesobb visszavaghat. Nekem nem hianyozna, hogy veszekedeskor hozzamvagja, hogy csak azert vett el, mert annyira eroskodtem.

Amit tehetsz, hogy beszelgettek rola mik a terveitek es idoben behataroljatok oket.

2018. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Kérd meg! Lajos, jegyezz el!
2018. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi, de te ot szereted vagy az eskuvot es a gondolatot, hogy ferjnel vagy?


Amikor 100% biztos lesz benne, hogy te vagy az akivel le akarja elni az eletet, akkor el fog jegyezni.


Es a jovore nezve ezt jol jegyezd meg, a ferfiak sok mindent mondanak, mert tudjak, hogy mit akarnak a nok hallani. Mindig azt nezd, hogy mit cselekszik.


41N

2018. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Ezt szerintem se akard kierőszakolni, mert a végén még fordítva sül el. Otthagy, vagy az lesz amit #1 mond.


Egyáltalán házasságpárti? Mert van aki nem akar papírt, szerinte az csak elront mindent.

2018. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem beszélgetsz vele erről? Úgy értve, hogy nem letámadva, hanem finoman beszélgetni a jövőtökről, mit szeretnétek stb. Akkor kisül, hogy akarja-e egyáltalán.
2018. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
2 év még nem olyan sok idő. Főleg, ha még csak 24 éves vagy.
2018. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%

Mióta éltek együtt? Házasságpárti?

2 év még semmi, nem is ismered normálisan, még jó lehet, hogy csak a rózsaszínköd van előttetek.


Ja, és tudom mi bántja az egódat: nem tudtál fb-on villogni az eljegyzéseddel. Ó szegényke, sajnállak. :(

2018. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
2 év 😂 Az semmi! Annyi idő alatt ki se lehet rendesen ismerni a másikat... De kezdem kapizsgálni miért van annyi válás...
2018. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Kérd meg te az ő kezét :D #girlpower vagy mi :D 💁‍♀️
2018. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%

Milyen pluszt ad az élethez hogy egy gyűrü van az ujjadon?

Mi 4 éve vagyunk együtt. Boldogsagban élünk, nem várom el a gyűrűt. Az csak egy tárgy. Nem attol fog egy kapcsolat jól működni.

Majd eljegyez ha úgy gondolja. Vagy ha nem bírod ki akkor jegyezd el te. Manapság má nem tabu hogy a nő kérje meg a férfi kezét!

2018. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!