Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt a párommal. Még nem jegyzett el, vajon azért, mert nem velem tervezi az életét? 22/L

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
90%
vagy talán mert még nem akar 22 évesen eljegyezni.....ami érthető is.
2018. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
88%

Vagy csak korainak érzi.

Miért nem kérdezed meg tőle?

2018. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy azért kérje meg a kezem, mert én noszogatom.
2018. júl. 12. 16:22
 4/58 anonim ***** válasza:
84%
Néha elgondolkodok, hogyan tudnak olyan emberek kapcsolatban lenni, akik még ezt sem tudják megbeszélni egymással...
2018. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
62%
Es o mit mond, amikor rakerdezel?
2018. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Igazából szoktunk a jövőről beszélgetni, még gyerekekről is.. nem vagyok türelmetlen a házassággal kapcsolatban, de attól, hogy eljegyez, nem kell rögtön meg is esküdni. Viszont ha tényleg velem tervezi az életét, nekem az eljegyzés úgymond a jele lenne, hogy komolyan gondolja amit mond, nem csak a levegőbe beszél és később tényleg engem akar elvenni.
2018. júl. 12. 16:27
 7/58 anonim ***** válasza:
49%

Kislány, mióta is éltek együtt? Ha még együtt se éltetek, akkor meg mi a fenének akarod, hogy eljegyezzen?


Lakva ismerszik meg a másik.


(Ja, tudom, kell, hogy valamit mutogass Facebookon.)

2018. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktatok a jövőről beszélgetni, akkor erre miért nem bírsz rákérdezni? Nem noszogatni kell, csak megérdeklődni, hogy ő mikor gondolja, stb.
2018. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Ilyen részleteket te hol láttál? Nagyon rossz embernek írtad ezt.. nem élek a facebookon, még azt sem mutogatom rajta, hogy párkapcsolatban élek :) ez most sajnos nem talált
2018. júl. 12. 16:37
 10/58 anonim ***** válasza:
49%

De azt bezzeg figyelmen kívül hagytad, hogy együtt éltek már?


Miért is akarod sürgetni az eljegyzést, főleg, ha még együtt se éltetek?

Még szinte a tojáshéj ott van a s..ggeden, úgyhogy nyugodj már le és ne kombinálj feleslegesen.

Szerinted, ha nem veled tervezné a jövőjét, akkor minek pocsékolná rád a drága idejét már 4 éve?

2018. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!