Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés bejelentése a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés bejelentése a szülőknek?

Figyelt kérdés

A szüleink távol élnek tőlünk és egymástól, ezért felmerült az a kérdés, hogy hogyan értesítsük majd őket, ha megtörtént az eljegyzés.

Várjuk ki, amíg vendégségbe megyünk, vagy hívjuk fel őket telefonon?


Illetve, ha valaki tud valami ötletes dolgot a személyes bejelentéshez írja le bátran. :)


Tudom, hogy volt már feltéve ez a kérdés párszor, de gondoltam kell egy kis frissítés. :)



2019. febr. 1. 06:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg valami képeslapot küldjetek egy fényképpel, hogy kéz a kézben és látszódik a gyűrű :) Persze azért valamit írjatok hozzá, hogy "Szeretnénk értesíteni Titeket, hogy megkértem Sárikát, hogy kísérjen el társamként és szerelmemként életem végéig, amire ő igent mondott." Nem kell ennyire nyálasan ha nem ez a stilusotok :D De gondolom érted a lényeget :) Esetleg pluszba figyelmeztesd az otthoniakat hogy fog menni egy kis "meglepetés"
2019. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De végeredményben te ismered őket, te tudod hogy a telefonhívásnak örülnek e jobban vagy ilyen meglepetésnek, és nem lesz belőle mondjuk sertődés ha 5x beszéltek telefonon mire a postás kiviszi az üzenetet. Mi ezt Facebookon oldottuk meg: csináltunk egy csoportos beszélgetést ahová elküldtük az ilyen képet, és alá írtunk egy szöveget :)
2019. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Iiigen nem akarunk nagy hacacárét csapni ebből, csak azért na, mégis legyen valami :)
2019. febr. 1. 07:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Haza utazni leghamarabb 1 hónap múlva tudnánk. De már alig várom hogy elmondjam nekik. 🙂
2019. febr. 1. 07:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt túlgondolni, meg akkora nagy feneket keríteni neki. Nálunk a lánykérés után kb. fél órával, én felhívtam az én szüleimet, ő meg az ő szüleit, és elmondtuk, hogy eljegyeztük egymást. Szerintem úgy korrekt, ha a szülőknek szóltok először. Utána lehet FaceBookon is reklámozni. :D
2019. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak felhívtam a szüleimet, meg nagyszülőket, pedig egy városban élünk. Aztán amikor mentünk át, megmutattam a gyűrűt. Ennyi.


Fbon kint sincs.


N

2019. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam, hogy ez fú de nagy bejelenteni való. Majd ha ott lesznek lehet rákérdeznek, hogy mi az a gyűrű, akkor mondod, hogy összeházasodtok aztán jónapot
2019. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor jelenteném be, amikor megyünk látogatóba.
2019. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én facebookon írtam anyukámnak, hogy szóljon, ha ott lesz apukám mellette. Mikor írt, elküldtem nekik a képet, amin kéz a kézben látszik a gyűrű. A párom szüleivel egy városban lakunk, őket meglátogattuk pár nap múlva és személyesen mondtuk el. Egy hetet biztos nem várnék azzal, hogy a szüleimnek elmondjam.
2019. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szívesen megnézném hogyan reagálnak a hírre, mert hát mégis csak az egyetlen lányuk készül végleg elköteleződni valaki mellett.

Kicsit úgy érzem, hogy nekik nagyobb was ist das ez az egész, mint nekem, mivel mi a párommal megbeszéltük előre az eljegyzést, nem volt benne semmi meglepetés.

2019. febr. 1. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!