Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez csak szerintem bántó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem bántó?

Figyelt kérdés

Eljegyeztem a párom 1 éve. Akkor egy brilliáns, márkás jegygyűrűt vásároltam neki, az volt az álma. Mivel márkás ezért drágább volt mint egy sima ékszerész által hozott gyémánt.


Ma mondta, hogy van egy ékszerész aki nagyobbat hoz olcsóbban, Adjuk el és vegyünk ott egy nagyobbat.


Megsértve érzem magam, tekintettel arra, hogy szerintem nem ezt kéne jelentse egy jegygyűrű..


2019. febr. 9. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez a gondolkodás nagyon ellenszenves, az ismerőseim között is vannak ilyenek.

De ez megnyilvánul a mindennapokban is többnyire. Nem vetted észre, vagy nem zavart, hogy lényegében milyen felszínes és anyagias, akit elvenni készülsz?


Engem is gyémánttal kértek meg, nem tudtam előre, felőlem lehetett volna akár kulcskarika is, ha hozzá akarok menni, akkor csak a szándék számít.

Karikagyűrűnek szándékosan csak sima fehérarany karikát szerettem volna, minden dísz nélkül, ilyen is lett, pedig simán megengedhettünk volna valami drágábbat is.

2019. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De. Anyagias, viszont mindezidáig nem zavart. De szerintem ez nagyon gáz..
2019. febr. 9. 13:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez az anyagiasság nem csak ebben fog megmutatkozni. Én egyszerűen nem tudnám ilyen emberrel összekötni az életem, lehetetlen együtt élni ilyennel hosszú távon. Abba gondolj bele, hogy majd a gyereknek is Armani ruhát kell venni?

Meg amúgy nekem az is kétséges, hogy szeret-e egyáltalán téged. Én kis túlzással a páromtól kapott csoki papírjától is nehezen válok meg, mert sokat jelent, hogy tőle kaptam meg ilyesmi. :D Aki simán kicseréltetné a tőled kapott jeggyűrűt annak szerintem semmit nem jelentesz. De ez már csak személyes vélemény.

2019. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bántó, de ettől neked nem lesz jobb.
2019. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Remélem sosem hoz össze a sors egy ilyen nővel.


Részvétem.

2019. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérdezel? Tudtad, milyen, élvezd.
2019. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb azt a "picike" gyurut is visszavenném tole! Tudod kinek kene egy ilyen nő. Azt te szivbol adtad neki.. nem pedig azert h ha meglat egy nagyobbat akkor lecserelje!
2019. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bántó.Kezd felnyílni a szemed kérdező, hogy ez már zavaró neked?Ideje lenne...
2019. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előzőekkel, de honnan tudta, hogy ez mennyibe került?
2019. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
szerintem egyszeru a recept, visszaveszed a gyurut es lelepsz a retekbe, keresel egy rendes lanyt. Na nem mintha leteznenek rendes lanyok...
2019. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!