Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell ugy visszautasitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell ugy visszautasitani valakit irasban hogy ne legyen banto?

Figyelt kérdés
Vannak aranyos fiuk akik neha elhivnak valahova de nem az eseteim vagy van baratnojuk igy en nem szeretnek igent mondani. Ti hogy szoktatok finoman visszautasitani az "erdeklodoket"?
2018. máj. 4. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén, máshogy nem lehet. Megmondod az okot. "Ne haragudj, de úgy érzem, hogy valami részemről hiányzik." A másik esetben pedig :"Van barátnőd és elhívsz? Szerintem ez minősít Téged." És akkor finom voltam.
2018. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diavolino44 ***** válasza:
52%

En ertekelem azt, hogy egyaltalan megkerded itt, elarulom, hogy jobb vagy mint a nok kb 90%-a.

Ket dolog szokott lenni, van baratom hazugsag, illetve a gyakoribb az ignoralas.


Felnott emberek leirjak, hogy bocsi, de nem vagy az esetem, vagy nem akarlak megbantani, de nem szeretnek veled ismerkedni. Ennel tobb nem kell. Ez 100%korrekt. Ha utana hulye es tovabb nyomul akkor hagyd a francba.

2018. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!