Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik megcsalás miatt bontották fel az eljegyzésüket? Hogy derült ki az igazság?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 12:53
1 2
 1/13 acelsziv ***** válasza:
28%
Magyarán piszkos sztorikat akarsz olvasgatni.
2019. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Meglepő lesz amit mondok, de nálunk a megcsalás miatt lett eljegyzés...
2019. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kettes, kifejtenéd? Kíváncsi vagyok.
2019. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Kiderült hogy megcsal, és az volt a bizonyítása arra, hogy hibázott, és velem akar maradni, hogy megkérte a kezem. Ennek négy éve, és két éve lesz hogy házasok vagyunk. Ennyi.
2019. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
És közben vajon hányszor csalt még meg?
2019. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Aki azt hiszi hogy van olyan ember, aki kitart testileg egy ember mellett 40-50 évig, az borzasztó naív...
2019. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag nincs jelentősége, de én is olyan helyzetet ismerek, ahol a megcsalás és az eljegyzés fordított kapcsolatban álltak. (Elhanyagoltabb kapcsolat, majd a törődés bizonyítása az eljegyzéssel.)
2019. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam, 10 hónapja a vőlegényemmel. Őszintén szólva sok probléma volt vele, hiba volt igent mondani is. Persze ezt màr csak a végén làttam àt. Próbàltam menteni stb. Szóval az, hogy félredugott, csak hab volt a tortàn, de ez volt az igazi lökés, hogy tényleg lépni kell. Amúgy bevallotta a dolgot, 1 részeg éjszaka volt. Elhagytam.

Ha minden pasi megcsalna előbb utóbb, akkor mindet otthagyom és kész. Nem vagyok igénytelen, hogy egy ilyennel legyek. Sose voltam kapcsolatfüggő, hogy bàrmilyen jöttmenttel összeàlljak aki megcsal, szarba se vesz.

Csak mert vannak hűtlen emberek, attól még vannak olyanok is akik soha nem csaljàk meg a pàrjukat. A hűség egy ember döntése, és a hűtlenség is az.

Egy szimpla ösztönlénnyel nem maradok együtt. Inkàbb egyedül lennék mint megalàzva minden nap olyan mellett aki megy amerre a nemiszerve viszi... Primitív egyénnek nincs helye az életemben.

2019. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 ne magadból indulj ki :D
2019. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jelen!

24 éves voltam, az eljegyzés előtt nem voltak nagy problémáink. Néha összezörrentünk, de szerettük egymást. Aztán eljegyzett és utána, mint utóbb kiderült a röpteben a legyet is.

A megcsalas úgy derült ki, hogy nyáron egyedül leutazott a Balatonra a szülei nyaralójaba. Engem egyáltalán nem hívott, sőt amikor finoman kérdeztem tőle 2 nappal az elutazása után, hogy engem miért nem hívott, akkor vitát generált és 1,5 hétig nem beszéltünk. A hazautazása előtti este felhívott és úgy csinált mintha semmi se történt volna. Másnap hazajött teljesen kipihenten, vidáman és továbbra is úgy tett, mintha az a 1,5 hét még se történt volna. Belenéztem a telefonjába és ott volt minden. KB 5-6 lányt vitt fel a nyaralóba..... Még aznap vissza adtam a gyűrűjét és közöltem vele, hogy dugja fel magának. Azt hitte, hogyha megkéri a kezem akkor mindent elviselek és úgysem hagyom el. Utána kB 4 évig próbálta magát visszakönyörögni. A többi megcsalás már a szakításunk után derült ki.

Egy biztos jó nagy marha voltam, hogy 3,5 évet rápazaroltam.

30/N

2019. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!