Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, lányok, nők, mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, lányok, nők, mi az igazság?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy soha nem csaltam meg egyik barátnőmet sem, nem is szeretném, de nem vagyok élszent, férfiból vagyok, és soha nem mondom, hogy soha. Arra lennék kíváncsi, hogy a nők ilyenkor szeretnék tudni vagy nem? Eddig minden barátnőm azt mondta, hogy ha ilyen lenne, legalább legyek férfi, és álljak elé, vállaljam. Barátként viszont szinte minden nőismerősöm azt mondta, olyanok is, akik átéltek ilyesmit, hogy ilyenkor jobb, ha soha nem tudják vagy tudták volna meg. Mi az igazság? Persze öt-tíz-húsz éve kapcsolatokra gondolok inkább, nem pár hónaposokra.
2015. jún. 8. 10:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy meg szeretném tudni. Ne sunnyogja el, inkább fájjon az igazság.
2015. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Noktol fuggtelenul. Szerintem nagyon sokan nem szeretik, ha egy szeretuk atb*ssza oket. Arra meg aztan vegkepp nem, hogy hazudjanak rola. Aki szerint jobb ha titok marad ,kapcsolatfuggo vagy csak siman hulye.

Visszaterve igen az a legjobb, ha ele allsz.

Engem mar vertek at, es egy havertol tudtam meg a dolgokat, gondolhatod, hogy ereztem magam. Hiaba csak csok volt, ha egyszer a bnommel tette meg az exem, utana meg honapokig csak lapitottak, mondvan, hogy "engem megkimeljenek".

Sz*r dolog ez, akkor inkabb engedjen el az illeto, O meg elje az eletet.

2015. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Vegkepp nem vagynak*
2015. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
én inkább nem akarnám tudni.
2015. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak egy éjszaka volt, egy botlás, akkor ne mondja el. Számoljon el a maga lelkiismeretével, ha őszintén megbánta és többször nem fordul elő ilyen, akkor azt mondom, hogy ennyi miatt ne bántson meg. Ha nem bánta meg, ha arra jött rá közben, hogy mégsem szeret, akkor szakítson, de ebben az esetben lényegtelen, hogy elmondja vagy sem.


Viszont ha viszonyról van szó, érzelmekről, hosszú hónapokon, netalán éveken keresztül zajló kapcsolatról, akkor arról mindenképpen tudni szeretnék. Ez már több lenne, mint kósza gyengeség, ez azt jelentené, hogy a kapcsolatunk úgy rossz, ahogy van, csak gyáva kilépni belőle. Hát ne legyen az, igenis adja meg a lehetőséget nekem is és magának is, hogy tovább tudjunk lépni, és egy jó kapcsolatot tudjunk létrehozni- valaki mással. De ezt színtiszta önzőség lenne titokban tartania.

2015. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én fordítva voltam ezzel... sokáig úgy éreztem, hogy nem akarom tudni, legyen ügyes és intézze el, hogy ne fogjak gyanút... mostanában úgy érzem, inkább szeretném megtudni.
2015. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
Szeretném tudni, mondja el.
2015. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Sosem értettem ezt a megcsalás dolgot. Ha valami rossz a kapcsolatban annyira, hogy mással akarj lefeküdni, akkor miért nem lehet annyira egyenesnek lenni a másikkal, hogy megmondd, hogy valami baj van és ha nem lehet sehogy helyrehozni, békével búcsút inteni a másiknak és utána dugni jobbra-balra? Miért kell olyan gerinctelennek lenni, hogy megcsald?

A kérdésedre válaszolva pedig: igen, mondja el, ha megcsalt, hogy utána úgy hajítsam ki, hogy a lába se érje a földet és az utcáról szedegesse össze az utánahajított ruháit is.

2015. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

Egy átlagos élettartam idején minden nőt és férfit nagy valószínűséggel megcsalnak és ő maga is megcsal valakit legalább egyszer. Akit eddig még nem csaltak (vagy nem tud róla) és aki még nem csalt az erre számíthat. (fölösleges tiltakozni, be fog következni, hosszú még az út :) )


Az igazság meg...egy független fiatal nő/lány lehet hogy tudni szeretné az igazságot, hogy azonnal léphessen, de egy nő 2 -3 gyerekkel nem dobja el a kapcsolatot ilyen könnyen.


Természetesen mindig vannak kivételek, rendhagyó esetek, ahány ember annyiféleképpen viszonyul a megcsaláshoz, megtudáshoz, viszontcsaláshoz, lépni-nem lépni kérdéshez.

2015. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%

Ha már volt valaki olyan gerinctelen r**adék, hogy félrement, akkor legyen már benne annyi, hogy odaáll a "párja" elé és megmondja, hogy figyelj már, félrementem.

A megcsalás egy gusztustalan dolog, aki meg elhallgatja, annak nagy fájdalmakat kívánok, pedig egyáltalán nem vagyok az átkozós fajta.

Legyen annyi az emberben, hogy megmondja az igazat és akkor majd a másik is eldönti, hogy mit akar kezdeni a saját életével és idejével, ne a másik döntsön helyette és vegye el tőle az életének egy részét.

2015. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!