Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Két év után még nem került...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év után még nem került szóba, hogy akár e gyereket sem azt, hogy eljegyezne - e. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már 14 éves korom óta tetszem neki, 21 voltam mikor össze jöttem vele. Tehát mondhatni, hogy az egész fiatal korában jelen voltam a gondolataiban most már két éve együtt vagyunk de nem látom az elköteleződést. Ha a jövőről van szó általában nem azt mondja én ezt és ezt fogom csinálni vagy ez meg ezt veszem hanem mi ezt. Gyerekről nem igazán van szó, csak néha viccel pl h ha egyszer lesz egyikünk anyja se mehet a közelébe 😂 vagy, hogy ha régen nem lettem volna olyan lidérc már rég a felesége lennék. De akkor miért nem történik vajon semmi? Nyilván nem fogok ki könyörögni. Én úgy érzem készen állok. 23 L 27 F

2019. márc. 27. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
két év után tök normális, majd 5 év után zavarjon az ilyesmi:)
2019. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszélsz vele? Ha ezt nem tudod szóba hozni, akkor mégis mire állsz készen? Hát egy beszélgetésre nem áll az készen, nem hogy közös életre!

Ne arra várj, hogy hátha egyszer ő kezdi.

2019. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Egy normális kapcsolatban erről szoktak beszélni, senki sem várja, hogy a sültgalamb a pofijába repüljön. Ha neked van óhajod, akkor le kell ültetned a párodat és elbeszélgetni vele róla. De várni, hogy ő kezdeményezzen, eléggé gyerekes.
2019. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha neked van kérdésed vagy mondanivalód az ügyben, akkor a legegyszerűbb megoldás ha szóbahozod.
2019. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Azert aranyom, mert ez nem _tortenni_ szokott, hanem a par megbeszeli es megtervezi, hogy mikor mi tortenjen. Ha te nem hozod szoba egyertelmuen akkor megis honnan a banatos eletbol kene tudnia, hogy te mar ezt akarod?

Amugy meg siman lehet, hogy o meg pont azt erzi, hogy te meg egy poen szintjen se hozod szoba, o meg azert csak-csak megemliti a temakort. Te meg lapitasz, kussolsz es abrandozol. Neki ugy tunhet teged egyaltalan nem mozgat meg a temakor.

Kerlek, amig nem megy a nyilt kommunikacio addig ne szulj! Ne akarj egy olyan hazisarkany lenni, akinek a gondokatait ki kell talalni. Nincs annal kinosabb, amikor egy szerencsetlen ferj probal a terhes felesege kedveben jarni, de az nem kepes egyertelmuen kifejezni magat es emiatt folyton elegedetlen.

2019. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!